NEO-100232T Endüstriyel Tasarım Metal Sandalye

NEO-100232T-Endüstriyel-Tasarım-Metal-Sandalye-1
NEO-100232T-Endüstriyel-Tasarım-Metal-Sandalye-2
NEO-100232T-Endüstriyel-Tasarım-Metal-Sandalye-3

NEO-100232T Endüstriyel Tasarım Metal Sandalye

Modern tarzıyla göz dolduran ürün, son derece kullanışlı ve de estetik yapıya sahiptir. Cafe sandalyesi, food court sandalyesi, restaurant sandalyesi olarak kullanılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-100232T Kategoriler:

Açıklama

Endüstriyel Tasarım Metal Sandalye

Endüstriyel tasarım metal sandalye, son yılların trend tasarımları arasında. Sandalyenin açık olan oturum ve sırt yapısı, masanın daha fazla görünmesini sağlar. Ayrıca işletmelerin yemek alanlarında daha ferah bir dekorasyon ortaya çıkar. Sade tasarımı, ergonomik ölçüleri sayesinde sağladığı konfor, sandalyenin sıkça tercih edilmesini sağlamaktadır.

Endüstriyel tasarım metal sandalye ürünü tamamı, dolu demir malzemeden üretilmiş olup; oldukça kullanışlı ve dayanıklıdır. Ral kartelasından seçilebilecek tüm renkler; üründe rahatlıkla uygulanabilir. Renkler, ayrıca tercihen kullanıcının taleplerine göre de; mat, parlak veya texture olarak uygulanabilmektedir. Eskitme uygulamaları yapılabilir. Tercihen krom, bakır, gold ve pirinç kaplama uygulamaları yapılabilir. Bu tercihleriniz için, ayrıca detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Ürünlerin oturma kısmına, sabit döşeme yapılabilmekte olup; döşemelerde, deri ya da kumaş uygulanabilmektedir. Ayrıca, kullanıcının tercihine bağlı olarak desen ve renk seçimleri de yapılabilir. Oturum için minder üretilebilir. Minder detayları da aynı şekilde kullanıcı tarafından belirlenebilir. Minderler fermuarlı olarak üretilmektedir. İstenildiği zaman kolaylıkla temizlenebilir.

Ürün; iç mekânda veya teras, balkon, bahçe, veranda gibi dış mekânlarda kullanılabilir. Dış mekân dayanıklılığını arttırmak için, ürünlere; boya öncesinde, koruyucu kaplama uygulanmaktadır. Cafe, bar, restaurantlar, avm, sosyal tesisler ve daha pek çok ticari alanın dekorasyonunda sıklıkla tercih edilmektedir. Ürün, sipariş üzerine ve istenilen tasarım ve özelliklere bağlı kalınarak; üretim programına alınabilmektedir. Endüstriyel metal sandalyenin toptan fiyatı için iletişime geçiniz.

Endüstriyel Tasarım Metal Sandalye

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.

  • Kullanılan Malzeme: Tamamı dolu demirdir.
  • Renk: Kullanıcının tercihine göre ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat, parlak, texture olarak uygulanabilir. Dış mekandaki dayanıklılığını arttırmak için boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. İstenirse oturum yerine sabit döşeme yapılabilir. Deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Talebe göre minder veya döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda ve bahçe, veranda, teras, balkon gibi dış mekanlarda kullanılabilir. Cafe, food court, sosyal tesis, bar, restaurant, avm gibi ticari alanların dekorasyonu için tercih edilmektedir.
  • Tarz: Modern

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100232T Endüstriyel Tasarım Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun