NEO-100158T Örgülü Metal Sandalye

NEO-100158T-Örgülü-Metal-Sandalye-1
NEO-100158T-Örgülü-Metal-Sandalye-4
NEO-100158T-Örgülü-Metal-Sandalye-2
NEO-100158T-Örgülü-Metal-Sandalye-3

NEO-100158T Örgülü Metal Sandalye

Örgülü metal sandalye hem iç hem dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir. Dekoratif görünümü, oturum rahatlığı ve sağlam yapısı sebebiyle her açıdan avantajlıdır.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-100158T Kategoriler:

Açıklama

Örgülü Metal Sandalye

Yuvarlak sırt yapısı sayesinde oturum rahatlığına ve ip örgüleri sayesinde dekoratif görünüme sahip metal sandalye favori ürünler arasındadır. Örgülü metal sandalye diğer metal sandalye tasarımları arasında öne çıkan modellerden biridir.

Örgülü metal sandalyenin detaylarının kullanıcı tarafından belirlenebilmesi önemli avantajdır. Sipariş üzerine üretim programına alınan sandalyenin rengi için, ral kartelasındaki bütün renkler arasından seçim yapılabilir. Statik boyalıdır. Bahçe sandalyesinin sudan etkilenmemesi için boyama işleminden önce kataforez kaplama yapılmaktadır. Böylece bahçe, teras, balkon gibi yerlerde tüm hava şartlarında durabilir. İç mekan kullanımında, daha iddialı görünüm için krom, bakır, pirinç kaplama seçenekleri mevcuttur. Bu kaplamalar için bilgi isteyiniz.

Sandalyenin oturum kısmında kullanılan minderin rengi ve deseni için çok sayıda kartela bulunmaktadır. Dekorasyona uyum ve şık bir görünüm için özgürce hareket edilebilir. Ayrıca minder yerine oturum yerine sabit döşeme de yapılabilir. Sandalyenin sırt kısmında kullanılan ip, UV katkılıdır. İp rengi, sipariş aşamasında seçilebilir.

Metal sandalyenin gövdesi son derece sağlamdır. Kalabalık insan gruplarının gittiği cafe, restaurant, otel, coffee shop işletmelerinin dekorasyonlarında tercih edilmektedir. Yoğun kullanım sebebiyle deforme olmaması önemli avantajdır. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Örgülü Bahçe Metal Sandalye

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.

  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metaldir. Sırt kısmında ip örgü vardır.
  • Renk: Metal gövde için ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler tercihe göre mat, parlak, texture olarak uygulanabilir. Dış mekandaki dayanıklılığını arttırmak için boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. İstenirse oturum yerine sabit döşeme yapılabilir. Deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Talebe göre minder veya döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir. Sırt kısmına örülen ipin rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda ve bahçe, veranda, teras, balkon gibi dış mekanlarda kullanılabilir. Restaurant, cafe, coffee shop, bar, otel gibi ticari alanların dekorasyonu için tercih edilmektedir.
  • Tarz: Modern

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100158T Örgülü Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun