NEO-100327T Modern Dolu Demir Koltuk

NEO-100327T-Modern-Dolu-Demir-Koltuk-1
NEO-100327T-Modern-Dolu-Demir-Koltuk-9
NEO-100327T-Modern-Dolu-Demir-Koltuk-6
NEO-100327T-Modern-Dolu-Demir-Koltuk-7
NEO-100327T-Modern-Dolu-Demir-Koltuk-5
NEO-100327T-Modern-Dolu-Demir-Koltuk-4
NEO-100327T-Modern-Dolu-Demir-Koltuk-2

NEO-100327T Modern Dolu Demir Koltuk

Modern tarzda üretilen sandalye, oturum rahatlığı ve sağlamlığı sayesinde firmalar tarafından tercih edilmektedir. Hem metal gövde hem minder rengi için seçim yapılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-100327T Kategoriler:

Açıklama

Modern Dolu Demir Koltuk

Modern tarzda üretilen metal sandalye, keyifli ve konforlu zaman geçirilmesi için itinalı bir tasarım sürecinin sonucudur. Bulunduğu ortamda diğer mobilyalar ile çok sayıda farklı kombinasyon yapılmasına olanak sağlar. Ahşap, mermer, compact, epoxy, werzalit gibi malzemeler ile üretilen masalar ile uyum sağlar. Ayrıca sandalyenin, nerede ve ne amaçla kullanılabileceği hayal gücüne bağlıdır. Örneğin bu sandalye, yan sehpa ile birlikte pencere önünde dekoratif bir atmosfer sağlayabilir veya bir otelde çok sayıda kişiye sunulan konforlu bir yemek zamanı için kullanılabilir.

Metal sandalye hem kapalı hem açık alanlarda kullanılabilir. Bahçe, balkon, teras kullanımı sırasında sudan etkilenmemesi için kataforez kaplama yapılmaktadır. Kataforez kaplama, boya öncesinde yapılır ve ürünün paslanmamasını sağlar. Diğer mobilyalar ile uyumlu yemek alanı oluşturmak için renk seçimleri yapılabilir. Bütün renk tonları uygulanabilir. Krom, bakır, bronz gibi kaplamalar için detaylı bilgi alınabilir.

Oturum yeri için üretilen minderin rengi ve deseni, sunulacak olan çok sayıda kartela arasından seçilebilir. Kumaş veya deri kullanılabilir. Talebe göre, minder yerine sabit döşeme de yapılabilir.

Metal sandalyelerin önemli avantajı olan sağlamlık bu ürün için de geçerlidir. Cafe, restaurant, coffee shop, steak house dekorasyonlarında uzun yıllar sağlamlığını korur. Detaylı bilgi almak ve ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Modern Dolu Demir Koltuk

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.

  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metaldir.
  • Renk: Metal gövde için ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. İstenirse oturum yerine sabit döşeme yapılabilir. Deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Talebe göre minder veya döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda ve üzeri kapalı dış mekanda kullanılması önerilir. Genel olarak cafe, restaurant, coffee shop, steak house gibi ticari alanların dekorasyonu için tercih edilmektedir.
  • Tarz: Modern

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100327T Modern Dolu Demir Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun