NEO-100362T Dış Mekan Metal Sandalye

NEO-100362T-Dış-Mekan-Metal-Sandalye-1

NEO-100362T Dış Mekan Metal Sandalye

Modern tarzıyla göz kamaştıran ürün, estetik yapısının yanı sıra; oldukça kullanışlıdır. Toptan fiyatlar ve siparişle ilgili detaylara ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-100362T Kategoriler:

Açıklama

Dış Mekan Metal Sandalye

Dış mekan metal sandalye ürünü, tamamen metal malzemeden imal edilmiştir. Kullanışlı ve dayanıklıdır. Renk seçimi husunda, ral kartelasındaki renkler; tercih edilebilir. Renkler, ayrıca talebe göre; parlak, mat veya texture olarak tasarlanabilmektedir. Bununla birlikte, eskitme uygulamaları yapılabilmekte; yine tercihen krom, bakır, gold veya pirinç kaplama uygulamaları yapılabilmektedir. Bu yöndeki talepleriniz için, ayrıca detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürünlerde yer alan oturma kısmına, döşeme yapılabilmektedir. Yapılan döşemelerde, deri tasarım veya kumaş seçenekleri uygulanabilir. Ayrıca desen, renk seçimleri de; bu doğrultuda yapılabilir. Talep üzerine; döşeme kısmının üzerine, şirketin logosu da uygulanabilmektedir.

Ürün, minderli olarak ya da mindersiz sipariş verilebilmektedir. İç mekânlarda kullanılabileceği gibi; teras, balkon, bahçe, veranda gibi dış mekânlarda da kullanabilirsiniz. Dış mekânlarda dayanıklılığını arttırmak için; boya öncesinde, koruyucu kaplama uygulanmaktadır. Coffeeshop, avmler, yemekhaneler ve otel yemek alanları, sosyal tesisler gibi ticari alan dekorasyonlarında; genellikle tercih edilmektedir. Ürün, istenilen tasarıma bağlı kalınarak; üretim programına da alınabilmektedir.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100362T Dış Mekan Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun