NEO-250200T İp Örgü Metal Tekli Koltuk Bahçe

İp Örgü Metal Tekli Koltuk Bahçe NEO-250200T-1

NEO-250200T İp Örgü Metal Tekli Koltuk Bahçe

0 out of 5

İp örgü tekli koltuk, bahçe dekorasyon trendlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Metal gövde son derece dayanıklıdır. Bu tasarım ikili kanepe, kollu sandalye ve kolsuz sandalye olarak da üretilmektedir. Minder ve gövde için renk seçim yapılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 76cm  / 29,9inc
Derinlik : 84cm  / 33,1inc
Sırt Yüksekliği : 75cm  / 29,5inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 8kg
Stok kodu: NEO-250200T Kategoriler:

Açıklama

İp Örgü Metal Tekli Koltuk Bahçe

  • Bahçe dekorasyon trendlerine uygun olarak tasarlanan, hem görsel hem rahatlık olarak beğenilen koltuk ile keyifli oturma alanı oluşturulabilir. Yuvarlak sırt formu ve ergonomik ölçüleri, uzun süreli kullanımda dahi konfordur. Bu tasarım, ikili kanepe, kollu sandalye ve kolsuz sandalye olarak da üretilmektedir. Aynı alanda birlikte kullanılabilir veya her parça ayrı olarak istenilen adette sipariş verilebilir.
  • Minderler UV katkılı, akrilik kumaş ile üretilmektedir. Karteladan seçilen renk, güneş altında solmaz. Minderler fermuarlıdır.
  • Gövde metal olduğu için oldukça dayanıklıdır. Bakım gerektirmez. Gövde rengi için renk alternatifleri bulunmaktadır.
  • İpler, dış mekana uygun olarak UV katkılıdır ve hava şatlarına karşı dayanıklıdır.
  • Bahçe koltuğu ev dekorasyonu ve ticari kullanım için uygundur. Evlerin bahçe, veranda bölümlerinde kullanılabilir. Ayrıca otel, cafe, tatil köyü, işletmelerinin dış mekanlarında misafirler için şık ve konforlu oturma alanı oluşturulabilir.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo