NEO-251168T Otel Hastane Ofis Lobi Koltuk

NEO-251168T-Otel-Hastane-Ofis-Lobi-Koltuk-1
NEO-251168T-Otel-Hastane-Ofis-Lobi-Koltuk-3
NEO-251168T-Otel-Hastane-Ofis-Lobi-Koltuk-2

NEO-251168T Otel Hastane Ofis Lobi Koltuk

0 out of 5

Lobi koltuğunun oturum ve sırt bölümü ergonomik yapıdadır ve son derece rahat oturuma sahiptir. Kumaş veya deri ile döşenebilir. Metal ayak boyanabilir veya krom, bakır, pirinç gibi kaplamalar yapılabilir. Lobi koltuğu, otel, hastane, ofis dekorasyonlarında tercih edilmektedir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-251168T Kategoriler:

Açıklama

Otel Hastane Ofis Lobi Koltuk

  • Misafirlerin ilk gördüğü alan olan lobinin dekorasyonu, işletme ve hizmet kalitesi hakkında fikir verir. İnsanların beklerken oturduğu koltuğun estetik görünümlü ve konforlu olması beklenir. İncelenen lobi koltuğunun oturum ve sırt bölümündeki kavisli form, insan vücuduna uygun olarak konfor sağlar. Ayrıca, güçlü gövde yapısı, çok sayıda kişinin ziyaret ettiği otel, hastane, ofis, klinik, kamu kurumu, fabrika dekorasyonları için idealdir.
  • Lobi koltuğunun döşemesi için, tercihe göre deri veya kumaş alternatifler bulunmaktadır. Görseldeki gibi her ikisi birlikte kullanılabilir. Renk ve desen seçimi olanağı, diğer mobilyalara uyumu kolaylaştırır.
  • Metal ayak, ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Krom, bronz, pirinç gibi kaplamalar da uygulanabilir.
  • Bu koltuk, yüksek sırtlı olarak da üretilmektedir.
  • Lobi koltuğunun ölçüleri w.95cm d.70cm h.85cm Ağırlığı 23Kg
  • Daha fazla bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo