NEO-251172T Lobi Bekleme Koltuğu

NEO-251172T-Lobi-Bekleme-Koltugu-1
NEO-251172T-Lobi-Bekleme-Koltugu-2

NEO-251172T Lobi Bekleme Koltuğu

0 out of 5

Misafirler için modern ve rahat oturumlu koltuk ile konforlu bekleme alanı oluşturulabilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Kumaş veya deri ile döşenebilir. Ofis, hastane, klinik, otel işletmelerinin lobi dekorasyonu için idealdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-251172T Kategoriler:

Açıklama

Lobi Bekleme Koltuğu

  • İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu alanlar için modern, rahat oturumlu, dayanıklı bekleme koltuğudur. Dekorasyona özel olarak üretildiği için, firmanın kurumsal renklerine en uygun seçim yapılabilir. Bekleme koltuğu ofis, hastane, klinik, fabrika, kamu kurumu, otel kullanımı için idealdir, misafirler için göz alıcı bir dekorasyonda ağırlanabilir.
  • Koltuk, kumaş veya deri ile döşenebilir. Görselde olduğu gibi dış kısımda deri, iç kısımda kumaş kullanılabilir. Çok sayıda renk ve desen alternatifi bulunmaktadır.
  • Metal ayak için ral kartelasından renk seçimi yapılabilir. Boyanın yanı sıra metal üzerine krom, bakır, pirinç gibi kaplamalar uygulanabilir.
  • Aynı modelde Bekleme Salonu Koltuğu Yüksek Sırtlı üretilmektedir.
  • Bekleme koltuğu ölçüleri w.78cm d.75cm h.85cm Ağırlığı 22,1 Kg
  • Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo