NEO-251192T Horeca Kanepe Döşemeli Metal Gövdeli

NEO-251192T-Horeca-Kanepe-Dosemeli-Metal-Govdeli-1

NEO-251192T Horeca Kanepe Döşemeli Metal Gövdeli

0 out of 5

Özel üretim kanepe; Otel, cafe, restaurant, coffee shop dekorasyonlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Deri veya kumaş ile döşenebilir.

Stok kodu: NEO-251192T Kategoriler:

Açıklama

Horeca Kanepe Döşemeli Metal Gövdeli

  • Yeme-içme sektöründeki işletmelerde tercih edilen, misafirlere ev konforu sunan, dayanıklı ve konforlu bir üründür. Farklı modellerde sunulan horeca kanepeler, işletmeye ve projeye özel olarak, istenilen ölçülerde üretilmektedir. Örneğin aynı model, köşe kanepe olarak da üretilebilir.
  • Kanepenin döşemesi için deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, şönil gibi farklı deri veya kumaş türleri kullanılabilir. Renk ve desenlerin bulunduğu kartelalardan seçim yapılabilir.
  • Kanepenin gövdesi metaldir. Gövde ve döşeme, işletmelerdeki yoğunluğa karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir ve bu sayede uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlanır. Ayaklar istenilen renkte statik boyalı yapılabilir. Ayrıca metal ayak üzerine krom, bakır, pirinç gibi kaplamalar uygulanabilir.
  • İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu bütün işletmelerde kullanılan kanepe, cafe, otel, restaurant, coffee shop, fast food işletmelerinde tercih edilmektedir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo