NEO-250192T Cafe Restaurant Sedir Metal Gövdeli

NEO-250192T-Cafe-Restaurant-Sedir-Metal-Govdeli-1

NEO-250192T Cafe Restaurant Sedir Metal Gövdeli

0 out of 5

Cafe restaurant sedirin gövdesi metaldir ve döşeme kısmında yüksek dansiteli sünger kullanılmaktadır. Oldukça dayanıklı ürün, deri veya kumaş ile döşenebilir. Köşe kanepe olarak üretilebilir. Otel, coffee shop, fast food kullanımı için de sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-250192T Kategoriler:

Açıklama

Cafe Restaurant Sedir Metal Gövdeli

  • İşletmedeki oturum düzenine göre özel olarak üretilmektedir. Projeye göre, duvar uzunluğunda sipariş verilebilir. Köşe kanepe olarak üretilebilir. İki adet cafe sedir arasına konulan yemek masası ile birlikte kullanılabilir. Bu ürünler ilgili bütün detaylar dekorasyona göre belirlenir.
  • Cafe sedirinin döşemesi için yüksek dansiteli sünger kullanılmaktadır. Kalabalık işletmeler için oldukça dayanıklıdır. Çok sayıda renk ve desen alternatifi arasından seçim yapılabilir. Deri veye kumaş ile döşenebilir.
  • Gövdesi metaldir. Yoğun kullanımda avantaj sağlar. Ayaklar kromaj kaplama veya boyalı olabilir.
  • Özel üretim cafe sedir, farklı işletmelerde de kullanılmaktadır. Otel, coffee shop, fast food dekorasyonları için de sıklıkla tercih edilmektedir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo