NEO-250193T Contract Örgü Metal Sandalye

NEO-250193T-Contract-orgu-Metal-Sandalye-1
NEO-250193T-Contract-orgu-Metal-Sandalye-4
NEO-250193T-Contract-orgu-Metal-Sandalye-3
NEO-250193T-Contract-orgu-Metal-Sandalye-2

NEO-250193T Contract Örgü Metal Sandalye

0 out of 5

Contract mobilyalar grubundaki sandalye, farklı ve dikkat çeken tasarıma sahiptir. Yemek alanları için oldukça konforludur. İç ve dış mekanda kullanılabilir. Farklı renklerde üretilebilir. Metal sandalye, cafe, coffee shop, otel dekorasyonları için doğru seçimdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-250193T Kategoriler:

Açıklama

Contract Örgü Metal Sandalye

  • Dikkat çeken, farklı ve modern tasarımlı sandalye ile kendine özgü, kurumsal kimliği olan dekorasyon oluşturulabilir. Dekoratif görünümünün yanı sıra konfor açısında da beklentiyi karşılayan sandalye, hem iç hem dış mekanda kullanılabilir.
  • Örgü ipleri renk alternatiflidir. Dış mekan kullanımı için UV katkılı ip kullanılmaktadır. Sipariş üzerine üretime alınmaktadır.
  • Metal gövde için ral kartelasından renk seçimi yapılabilir. Dış mekanda, hava şartlarına karşı dayanıklı olması için boya öncesinde kataforez kaplama yapılmaktadır.
  • Masa modelleri için masalar kategorisi incelenebilir.
  • Örgü sandalyenin ölçüleri w.50cm d.60cm h.83cm
  • Contract sandalye grubunda olan sandalye, cafe, otel, food court, coffee shop işletmeleri için idealdir. Ayrıca ofis, hastane gibi farklı sektörlerdeki şirketlerin yemek alanında tercih edilebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo