NEO-300502T Cafe Restaurant Döşemeli Sedir

NEO-300502T-Cafe-Restaurant-Döşemeli-Sedir-1

NEO-300502T Cafe Restaurant Döşemeli Sedir

Modern tasarımıyla dikkat çeken döşemeli sedir modelini, restaurant, cafe, coffee shop ve food court gibi yeme içme sektöründeki işletmelerde kullanabilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 137cm  / 53,9inc
Derinlik : 67cm  / 26,3inc
Sırt Yüksekliği : 100cm  / 39,3inc
Oturum Yüksekliği : 50cm  / 19,6inc
Ağırlık : 32,5kg

 

Açıklama

Cafe Restaurant Döşemeli Sedir

Modern ve minimal tasarımıyla dikkat çeken döşemeli sedir modeli, size geniş bir uygulama alanı sunar. Ürünü dilerseniz restaurant, cafe, coffee shop ve food court gibi yeme içme alanlarında kullanabilir veya şık otel dekorasyonlarında tercih edebilirsiniz.

Oturum ve sırt kısmında döşeme uygulaması kullanılan ürünün gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal edilmiştir. Ahşap kalitesi ile uzun bir kullanım ömrü sunar. Döşeme alanının genişliği misafirlerinize rahat ve özgür bir oturma alanı açar. Sade tasarımı sayesinde tüm mekanlarda çabasız bir şıklık yaratır.

Tasarımı bazı değişiklikler yaparak daha kişisel bir hale getirebilir, dilerseniz mekanınızın genel tasarımıyla veya kurumsal kimliğinizle bütünlük oluşturabilirsiniz. Oturum ve sırt kısmındaki döşeme kumaşını başka bir renk ya da desenle veya dilerseniz deri ile de kaplatabilirsiniz. Sırt bölümü için kapitone uygulaması tercih edebilirsiniz. Sedirin ahşap ayak rengini de özgürce değiştirebilirsiniz.

Döşemeli sedir modeli hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlarla ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir
  • Döşeme kısmı için farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Sırt kısmı kapitoneli olarak da üretilebilir.
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından belirlenebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, cafe, coffee shop, food court, otel  dekorasyonlarında tercih edilmektedir.
  • Cafe mobilyalarının toptan satışı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300502T Cafe Restaurant Döşemeli Sedir” için yorum yapan ilk kişi siz olun