NEO-300183T Loca Ahşap Kanepe İç ve Dış Mekan

NEO-300183T-Loca-Ahsap-Kanepe-İc-ve-Dis-Mekan-1
NEO-300183T-Loca-Ahsap-Kanepe-İc-ve-Dis-Mekan-2

NEO-300183T Loca Ahşap Kanepe İç ve Dış Mekan

Ahşap kanepe, ev dekorasyonu ve ticari kullanım için idealdir. Cafe ve restaurant dekorasyonunda tercih edilmektedir. Minderler için kumaş veya deri kullanılabilir. Doğal görünümü ve rahat oturumu sayesinde doğru seçimdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Teslimat Süresi: 7-10 İş Günü İçerisinde Teslim Edilir.

Açıklama

Loca Ahşap Kanepe İç ve Dış Mekan

  • Ev dekorasyonu ve ticari kullanım için ideal kanepe, rahat oturuma, doğal görünüme ve sağlam gövde yapısına sahiptir. Bu tasarım tekli koltuk olarak da üretilmektedir. Tekli koltuk ile birlikte oturma grubu oluşturulabilir veya yemek masası etrafında kullanılabilir. Siparişe özel üretilmektedir. İnsanların sıklıkla ziyaret ettiği cafe, restaurant işletmelerinde kullanılabilir.
  • Oturum ve sırt kısmında bulunan minderler, kolay temizlenebilmesi için fermuarlı olarak üretilmektedir. Farklı türlerde kumaş veya deri seçenekleri mevcuttur. Kartelalardan renk ve desen seçimleri yapılabilir.
  • Masif ahşap gövde, istenilen renkte boyanabilir. Ahşap gövde üretiminde, iç mekan kullanımı için kayın ağacı, dış mekan kullanımı için iroko ağacı kullanılmaktadır.
  • Kanepe ölçüleri w.146cm d.76cm h.85cm
  • Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300183T Loca Ahşap Kanepe İç ve Dış Mekan” için yorum yapan ilk kişi siz olun