NEO-250199T Cafe Coffee Shop Sedir Minderli Modern

NEO-250199T-Cafe-Coffee-Shop-Sedir-Minderli-Modern-1
NEO-250199T-Cafe-Coffee-Shop-Sedir-Minderli-Modern-2
NEO-250199T-Cafe-Coffee-Shop-Sedir-Minderli-Modern-3

NEO-250199T Cafe Coffee Shop Sedir Minderli Modern

0 out of 5

Cafe & coffee shop sedir, modern, farklı ve akılda kalıcı tasarıma sahiptir. Minderler ve gövde için renk seçimi yapılabilir. Dekorasyona göre özel ölçüde üretilebilir. İç veya dış mekanda kullanılabilir. Fast food, avm kullanımı için de idealdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-250199T Kategoriler:

Açıklama

Cafe Coffee Shop Sedir Minderli Modern

  • Yüksek sırtlı sedir ile diğer işletmelerden farklı dekorasyon oluşturulabilir. Modern, akılda kalıcı tasarıma sahip sedir, misafirlerde ferah ve rahatlık hissi uyandırır. Siparişe özel üretilen ürün için yapılacak renk seçimi ile diğer mobilyalara uyum sağlanır. Standart ölçülerin yanı sıra, alanın ölçülerine göre farklı uzunlukta üretilebilir.
  • Sedir’in oturum ve sırt minderleri deri veya kumaş ile üretilebilir. Renk seçimi yapılabilir. Minderler, kolay temizlenebilmesi için fermuarlı olarak üretilmektedir.
  • Gövde için ral kartelasından renk seçilebilir. Parlak, mat veya texture olarak boyanabilir.
  • İç mekan dekorasyonu için uygundur. Dış mekanda kullanılacaksa, statik boya öncesinde kataforez kaplama yapılır, minderler için uv katkılı akrilik kumaş veya deri kullanılır.
  • Birlikte kullanılacak cafe masası için masalar kategorisi incelenebilir. Masaların pek çoğu özel üretimdir ve sedir ölçüsünde üretilebilir.
  • Ürün ölçüleri w.127cm d.65cm h.124cm
  • Kanepe, cafe, coffee shop, fast food, avm dekorasyonları için idealdir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo