NEO-250198T Otel Ofis Hastane Bekleme Koltuğu

NEO-250198T-Otel-Ofis-Hastane-Bekleme-Koltugu-1
NEO-250198T-Otel-Ofis-Hastane-Bekleme-Koltugu-2
NEO-250198T-Otel-Ofis-Hastane-Bekleme-Koltugu-3
NEO-250198T-Otel-Ofis-Hastane-Bekleme-Koltugu-4

NEO-250198T Otel Ofis Hastane Bekleme Koltuğu

0 out of 5

Bekleme koltuğu; Otel, ofis, hastane, klinik, banka, sinema, tiyatro, spa, avm kullanımı için idealdir. Projeye özel olarak üretilmektedir. Renk seçimi yapılabilir. Rahat oturuma ve güçlü gövde yapısına sahiptir.

Stok kodu: NEO-250198T Kategoriler:

Açıklama

Otel Ofis Hastane Bekleme Koltuğu

  • Metal, döşeme ve ahşabın bir arada kullanıldığı koltuk, pek çok alanda dekore edilebilir. Ön, arka, yan görünümü estetik görünümlüdür ve farklı tasarım arayanlar için ideal seçimdir. Döşemeli oturum kısmı, kavisli formu ve ergonomik yapısı sayesinde oldukça rahattır. Sağlam metal gövde, ticari kullanımda ürünün uzun yıllar dayanıklı olmasını sağlar.
  • Otel Ofis Hastane Bekleme Koltuğu döşemeli kısmında farklı kumaş ve deri türleri arasından seçim yapılabilir. Çok sayıda renk ve desen alternatifi bulunmaktadır. Aşırı güneş alan yerler için UV katkılı deri veya kumaş kullanılabilir.
  • Metal gövdenin rengi, kullanıcı tarafından belirlenebilir, ral kartelasından renk seçilebilir, parlak veya mat olarak boyanabilir. Yüksek adetli siparişlerde krom, bakır, pirinç gibi farklı kaplama türleri uygulanabilir.
  • Bekleme koltuğunun ölçüleri w.67cm d.72 h.78cm Ağırlığı 13,3Kg
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Ürün otel, ofis, hastane, fabrika, okul, klinik, sinema, tiyatro, banka, spa, avm dekorasyonlarında bekleme koltuğu olarak kullanılabilir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, toptan satış fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo