NEO-250197T Metal Tekli Koltuk Bahçe Dış Mekan

NEO-250197T-Metal-Tekli-Koltuk-Bahce-Dis-Mekan-1
NEO-250197T-Metal-Tekli-Koltuk-Bahce-Dis-Mekan-2
NEO-250197T-Metal-Tekli-Koltuk-Bahce-Dis-Mekan-3
NEO-250197T-Metal-Tekli-Koltuk-Bahce-Dis-Mekan-4

NEO-250197T Metal Tekli Koltuk Bahçe Dış Mekan

0 out of 5

Bahçe, veranda alanları için tasarlanan rahat oturumlu ve estetik görünümlü tekli koltuk, sipariş üzerine üretilmektedir. Minder ve gövde için renk seçilebilir. Cafe, otel, tatil köyü işletmeleri için idealdir. Bu tasarım iki kişilik kanepe olarak da üretilmektedir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-250197T Kategoriler:

Açıklama

Metal Tekli Koltuk Bahçe Dış Mekan

  • Sürekli gelişen bahçe mobilyaları tasarımları arasında bulunan metal tekli koltuk, hem görsel hem kullanım açısından ideal seçimdir. Estetik ve sade tasarımı, bahçe & veranda dekorasyonu için beklenen ferah ve iç açıcı görünüm sağlar. Konforlu yemek veya sohbet alanı oluşturulabilir. Aynı modelde iki kişilik kanepe de üretilmektedir. Orta sehpa veya yemek masası ile birlikte takım yapılabilir.
  • Ev dekorasyonu veya ticari kullanım için uygundur.
  • Kumaş türü, rengi ve deseni, kullanıcı tarafından seçilebilir. Minder ve sırt yastığı için akrilik kumaş kullanılması önerilir. UV katkılı akrilik kumaşların rengi solmaz. Ayrıca bu kumaşların su itici özelliği bulunmaktadır. Minderler, kolay temizlenebilmesi için fermuarlıdır.
  • Sipariş üzerine üretilen tekli koltuğun gövde rengi, ral kartelasından seçilebilir. Mat veya parlak olarak boyanabilir.
  • Kollarda bulunan iroko ahşabın üzerine teak yağı uygulanmaktadır.
  • Metal bahçe koltuğunun ölçüleri w.71cm d.68cm h.81cm
  • Bahçe koltuğu, bakım gerektirmemesi, sağlam ve uzun ömürlü olması sebebiyle otel, cafe, tatil köyü işletmeleri için avantajlıdır. Misafirler için konforlu alanlar dekore edilebilir.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo