NEO-251197T Metal İkili Kanepe Bahçe Dış Mekan

NEO-251197T-Metal-İkili-Kanepe-Bahce-Dis-Mekan-1
NEO-251197T-Metal-İkili-Kanepe-Bahce-Dis-Mekan-2
NEO-251197T-Metal-İkili-Kanepe-Bahce-Dis-Mekan-3

NEO-251197T Metal İkili Kanepe Bahçe Dış Mekan

0 out of 5

Metal ikili kanepe; Bahçe, veranda gibi dış mekan alanlar için tasarlanmıştır. Dekoratif, hafif, sağlam, konforlu kanepe sipariş üzerine istenilen renkte üretilebilir. Aynı modelde üretilen tekli koltuk ile birlikte bahçe oturma grubu oluşturulabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-251197T Kategoriler:

Açıklama

Metal İkili Kanepe Bahçe Dış Mekan

  • Sade görünüme ve konforlu kullanıma sahip ikili kanepe ile dış mekanda keyifli sohbet alanı oluşturulabilir. Bahçe mobilyaları tasarımları arasında, olması gereken bütün özelliklere sahip, kullanıcı dostu bir üründür. Rahat oturumu, hafifliği, sağlamlığı ve bakım gerektirmemesi sebebiyle otel, cafe, tatil köyü işletmelerinde uzun yıllar kullanılabilir. Aynı modelde üretilen tekli koltuk ile birlikte oturma grubu oluşturulabilir veya ayrı olarak sipariş verilebilir.
  • İkili kanepenin oturum minderleri ve sırt yastıkları, akrilik kumaş ile üretilmektedir. UV katkılı, su geçirmeyen kumaşlar arasından renk ve desen seçimi yapılabilir. Fermuarlı olduğu için kumaşlar kolayca çıkartılabilir ve temizlenebilir.
  • Metal gövde için dekorasyona ve diğer mobilyalara uygun olacak şekilde renk seçimi yapılabilir. Mat veya parlak olarak boyanabilir.
  • Kollarda bulunan iroko ahşap dış mekan için uygundur ve üzerine teak yağı uygulanmaktadır.
  • İkili kanepe ölçüleri w.134cm d.68cm h.81cm
  • Ürün, hava şartlarına karşı dayanıklıdır, özenli kullanım gerektirmez. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo