NEO-300356T Lobi Berjer Döşemeli Konik Ayaklı

Lobi Berjer Döşemeli Konik Ayaklı NEO-300356T
Lobi Berjer Döşemeli Konik Ayaklı-1 NEO-300356T

NEO-300356T Lobi Berjer Döşemeli Konik Ayaklı

0 out of 5

Bulunduğu mekanın bir anda havasını değiştiren Lobi Berjer Döşemeli Konik Ayaklı modeli; Restaurant, cafe gibi yemek sektörüne yönelik işletmelerde, otel lobilerinde ya da ofis ve hastane alanlarında en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi farklı kumaş ve renk seçeneklerine göre özel tasarım olarak imal edilen ürün, dekoratif ve şık görünümünün yanı sıra kalitesiyle de kullanıcılar tarafından çok beğeniliyor.

BOYUT
Genişlik : 69cm  / 27,1inc
Derinlik : 74cm  / 29,1inc
Sırt Yüksekliği : 84cm  / 33inc
Oturum Yüksekliği : 41cm  / 16,1inc
Ağırlık : 15kg

Açıklama

Lobi Berjer Döşemeli Konik Ayaklı

Bulunduğu mekanın bir anda havasını değiştiren Lobi Berjer Döşemeli Konik Ayaklı modeli; Restaurant, cafe gibi yemek sektörüne yönelik işletmelerde, otel lobilerinde ya da ofis ve hastane alanlarında en çok tercih edilen ahşap koltuk modellerinin başında geliyor. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi farklı kumaş ve renk seçeneklerine göre özel tasarım olarak imal edilen ürün, dekoratif ve şık görünümünün yanı sıra kalitesiyle de kullanıcılar tarafından çok beğeniliyor.

Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen berjerin, konik tasarıma, maksimum dayanıklılığa ve kaydırmaz taban özelliğine sahip ayakları, dekoratif görünüm ve güvenli kullanım sağlıyor. Vücut anatomisine uygun, ergonomik iskeleti ile uzun saatler boyunca konforlu ve rahat bir oturum sunuyor.

Gerek spor gerekse klasik, her tür mobilya ile hoş bir uyum sağlayan iç mekanların gözdesi ürün, aynı tasarıma sahip bar sandalyesi ve yemek sandalyesi modelleri ile bir arada takım olarak da kullanılabiliyor. Kalitesi ve yüksek işçiliğiyle dikkat çeken berjer hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz toplu sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Lobi Berjer Döşemeli Konik Ayaklı modeli, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde ve ayakların üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Ofis, otel, hastane, klinik işletmelerinin; Lobi, resepsiyon, bekleme salonu alanlarında kullanılabilir. Ayrıca horeca sektöründeki otel, kafe, kahve dükkanı işletmeleri için de idealdir. Misafirler için sohbet veya bekleme alanı oluşturulabilir.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Bu tasarım, bar sandalyesi ve yemek sandalyesi olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Lobi berjer ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo