NEO-300160T Rustik Ahşap Hazeranlı Kanepe

Rustik Ahşap Hazeranlı Kanepe NEO-300160T
Rustik Ahşap Hazeranlı Kanepe-1 NEO-300160T
Rustik Ahşap Hazeranlı Kanepe-2 NEO-300160T
Rustik Ahşap Hazeranlı Kanepe-3 NEO-300160T
Rustik Ahşap Hazeranlı Kanepe-4 NEO-300160T
Rustik Ahşap Hazeranlı Kanepe-5 NEO-300160T
Rustik Ahşap Hazeranlı Kanepe-6 NEO-300160T

NEO-300160T Rustik Ahşap Hazeranlı Kanepe

0 out of 5

Rustik Kanepe (Ahşap Hazeranlı), dekorasyonda doğal ve antik esintiler görmek isteyenlerin seçimi oluyor. Ham, işlenmemiş görünümü ve şıklığı ifade eden model, iç mekanları daha gösterişli kılıyor. Sizleri geçmişe davet eden kanepe, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal ediliyor. Ürün dekorasyona, alana ve oturma düzenine göre istenen uzunlukta üretilebiliyor.

BOYUT
Genişlik : 155cm  / 61inc
Derinlik : 75cm  / 29,5inc
Sırt Yüksekliği : 85cm  / 33,4inc
Oturum Yüksekliği : 45cm  / 17,7inc
Ağırlık : 48kg

Açıklama

Rustik Kanepe (Ahşap Hazeranlı)

Rustik Kanepe (Ahşap Hazeranlı ), dekorasyonda doğal ve antik esintiler görmek isteyenlerin seçimi oluyor. Ham, işlenmemiş görünümü ve şıklığı ifade eden model, iç mekanları daha gösterişli kılıyor. Sizleri geçmişe davet eden kanepe, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal ediliyor. Ürün dekorasyona, alana ve oturma düzenine göre istenen uzunlukta üretilebiliyor.

Kanepenin modifikasyon seçenekleri içinde farklı renk ve materyaller de bulunuyor. Ürünün süngerli kısmı suni deri, süet, kadife, keten, pamuk, akrilik veya nubuk gibi birçok materyalle kaplanıyor. Seçkin zevklere hitap eden şık kanepeyi, dilediğiniz renk ve materyallerde hazırlatabilir, ahşap ve hazeran rengini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Otellerin, plazaların, hastanelerin, restaurant ve konsept mekanların vazgeçilmezi olan kanepe, evler için de tercih edilebiliyor. Yeme-içme sektöründeki işletmelerin dekorasyonunda, cafelerde, restoranlarda, bar ve coffee shop’ta dekorasyona renk katan kanepe modeli, konforlu sohbet alanları oluşturmaya yardım ediyor.

Uyumlu özelliği ile farklı tarzlarla ahenk yakalayan tasarım, dekorasyon modasının zamansız parçalarını oluşturuyor. Ürün hakkında detaylı bilgi almak, dilediğiniz sayıda sipariş oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Rustik Ahşap Hazeranlı Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. Dekorasyona ve oturum düzenine göre istenilen uzunlukta üretilebilir.
  • Kullanılan Malzeme: Gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ve hazeran rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, plaza, ofis, hastane, klinik binalarının giriş, lobi, yönetici odası, bekleme salonu alanları için idealdir. Ayrıca yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonu için tercih edilmektedir. Cafe, coffee shop, bar işletmelerinde konforlu sohbet alanları oluşturulabilir.
  • Rustik Ahşap Hazeranlı Kanepe ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo