NEO-300257T Otel Cafe Loca Koltuk

Otel Cafe Loca Koltuk NEO-300257T
Otel Cafe Loca Koltuk-1 NEO-300257T
Otel Cafe Loca Koltuk-2 NEO-300257T
Otel Cafe Loca Koltuk-3 NEO-300257T
Otel Cafe Loca Koltuk-4 NEO-300257T

NEO-300257T Otel Cafe Loca Koltuk

0 out of 5

Ofis, hastane ve benzeri iş yerleri için özel olarak tasarlanan otel cafe loca koltuk modeli, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Tamamen 1. sınıf ahşap malzeme kullanılarak üretilen model, modern tasarımı ile iç mekan dekorasyonlarına sıcak ve samimi bir hava katıyor.

BOYUT
Genişlik : 62cm  / 24,4inc
Derinlik : 66cm  / 25,9inc
Sırt Yüksekliği : 83cm  / 32,6inc
Oturum Yüksekliği : 45cm  / 17,7inc
Ağırlık : 11,9kg

Açıklama

Otel Cafe Loca Koltuk

Ofis, hastane ve benzeri iş yerleri için özel olarak tasarlanan otel cafe loca koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Tamamen 1. sınıf ahşap malzeme kullanılarak üretilen model, modern tasarımı ile iç mekan dekorasyonlarına sıcak ve samimi bir hava katıyor.

Üst gövdesi tek parça olarak tasarlanan model, ayakları da kapsayan geniş iskeleti üzerine oturtuluyor. Minderlerin yapımında yüksek dansiteli sünger kullanılan koltuk, kumaş ve deri döşemelik seçeneği sunuyor. Suni deri, nubuk, süet, keten, akrilik, pamuk ve kadife kumaşları kapsayan zengin kartela örnekleri içerisinden istediğiniz desen ve renkleri seçebilirsiniz.

1. sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen iskelet için renk tercihini dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Arzu edildiği takdirde lake de çalışılabilen ahşap gövde, yalın tasarımı ile koltuğa modern bir hava katıyor.

Otel, hastane, ofis ve benzeri iş yerlerinin lobi ve bekleme salonları için tercih edilen konforlu koltuk; restaurant, kafe ve plazaların yemek bölümlerinde de ilgi görüyor. Otel cafe loca koltuk ve ahşap koltuk modellerini inceleyebilir, siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Otel Cafe Loca Koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Ofis, otel, hastane, klinik işletmelerinin; Lobi, resepsiyon, bekleme salonu alanlarında kullanılabilir. Ayrıca horeca sektöründeki otel, cafe, coffee shop işletmeleri için de idealdir. Misafirler için sohbet veya bekleme alanı oluşturulabilir.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Otel Cafe Loca Koltuk ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo