NEO-300203T Sallanır Koltuk Döşemeli Metal Ayaklı

Sallanır Koltuk Döşemeli Metal Ayaklı NEO-300203T
Sallanır Koltuk Döşemeli Metal Ayaklı-1 NEO-300203T
Sallanır Koltuk Döşemeli Metal Ayaklı-2 NEO-300203T

NEO-300203T Sallanır Koltuk Döşemeli Metal Ayaklı

0 out of 5

Konfor ve rahatlığı çağrıştıran Sallanır Koltuk Döşemeli Metal Ayaklı, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Dinlenme ve kitap okumaya ayrılan zamanlar için dekore edilen mekânlarda kullanılabilen ürün, evlerin pencere önü ve yatak odaları için de tercih ediliyor.

BOYUT
Genişlik : 71cm  / 27,9inc
Derinlik : 94cm  / 37inc
Sırt Yüksekliği : 96cm  / 37,7inc
Oturum Yüksekliği : 42cm  / 16,5inc
Ağırlık : 10,8kg
Stok kodu: NEO-300203T Kategoriler: , Etiketler: ,

Açıklama

Sallanır Koltuk Döşemeli Metal Ayaklı

Konfor ve rahatlığı çağrıştıran Sallanır Koltuk Döşemeli Metal Ayaklı, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Dinlenme ve kitap okumaya ayrılan zamanlar için dekore edilen mekânlarda kullanılabilen ürün, evlerin pencere önü ve yatak odaları için de tercih ediliyor. Koltuk, salonlarda dekoratif amaçlı olarak da kullanılıyor. Bebek bakım odası, klinik, otel odası ve anaokulu gibi yerlerde ticari kullanım için de uygun olan sallanır koltuk, iç mekânlar için tasarlanıyor.

Ürünün ahşap gövde kısmında birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Ayak kısmı da aynı ağaçla tasarlanan koltuğun ayak ve gövdesi metal parçalarla birleştiriliyor. Hem ahşap hem de metal kısımlar için renk seçimi kullanıcı tarafından yapılıyor. Ürünün metal kısımlarının renklendirilmesinde statik boya kullanılıyor.

Modelin sırt ve oturum kısmında bulunan döşemeli kısım konforlu oturum sağlıyor. Farklı türde renk ve desenlere sahip kumaş ya da deri olarak tasarlanabilen döşeme, uzun süreli oturumda dahi rahatlık sağlıyor. Döşeme için suni deri, nubuk, süet, kadife, pamuk, keten ve akrilik seçeneklerinin bulunduğu kartelalardan yararlanılıyor.

Siz de eviniz ya da işletmeniz için Sallanır Koltuk Döşemeli Metal Ayaklı modelini seçmeyi düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sallanır Koltuk Döşemeli Metal Ayaklı modeli, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Oturum ve sırt kısmında bulunan minderler için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Metal ve ahşap ayak için renk seçimi yapılabilir. Metal kısım statik boyalıdır.
  • Kullanım Yeri: Dinlenme ve kitap okuma zamanları için pek çok yerde dekore edilebilir. Evlerin pencere önü veya yatak odası alanları için idealdir. Evlerin salonlarında dekoratif obje olarak da tercih edilmektedir. Ayrıca ticari kullanım olarak; Bebek bakım odası, hastane, klinik, otel odası, ana okulu işletmelerinde kullanılabilir.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Sallanır Koltuk Döşemeli Metal Ayaklı modeli ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo