NEO-300218T Ahşap Ofis Koltuğu Dönerli Amortisörlü

NEO-300218T-Ahsap-Ofis-Koltugu-Donerli-Amortisorlu-1
NEO-300218T-Ahsap-Ofis-Koltugu-Donerli-Amortisorlu-3
NEO-300218T-Ahsap-Ofis-Koltugu-Donerli-Amortisorlu-2

NEO-300218T Ahşap Ofis Koltuğu Dönerli Amortisörlü

0 out of 5

Retro tarzdaki ahşap ofis koltuğu, tercihe göre farklı renklerde üretilebilir. Tekerlekli olarak sipariş verilebilir. Hidrolik mekanizması sayesinde oturum yüksekliği ayarlanabilir. Metal ayak kromaj kaplama veya istenilen renkte statik boyalı olarak sipariş verilebilir. Konforlu ve uzun ömürlüdür.

Stok kodu: NEO-300218T Kategoriler: , Etiketler: , ,

Açıklama

NEO-300218T Ahşap Ofis Koltuğu Dönerli Amortisörlü

  • Retro mobilya tarzdaki ofis koltuğunun oturum kısmı ahşap lamine kaplamadır. Evde çalışma odasında, şirketlerin ofis departmanında, toplantı salonunda kullanılabilir.
  • Koltuğun ahşap kısımları için renk seçimi yapılabilir.
  • Döşeme için deri veya kumaş kullanılabilir. Her ikisi için renk ve desen alternatifleri bulunmaktadır. Kartelalardan seçim yapılabilir.
  • Ofis koltuğunun metal ayağı, kromaj kaplamadır. İstenirse tekerlek takılabilir. Ayak, istenilen renge boyanabilir. Metal ayak, yükseklik ayarlıdır. Ofis koltuğunun ayağı değiştirilebilir ve bu ürün yemek sandalyesi olarak dizayn edilebilir.
  • Ofis koltuğunun ölçüleri w.54,5cm d.64,5cm h.86cm
  • Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişime geçiniz.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo