NEO-300398T Lobi Bekleme Odası Otel Odası Koltuğu

NEO-300398T-Lobi-Bekleme-Odasi-Otel-Odasi-Koltugu-1
NEO-300398T-Lobi-Bekleme-Odasi-Otel-Odasi-Koltugu-2
NEO-300398T-Lobi-Bekleme-Odasi-Otel-Odasi-Koltugu-3
NEO-300398T-Lobi-Bekleme-Odasi-Otel-Odasi-Koltugu-4

NEO-300398T Lobi Bekleme Odası Otel Odası Koltuğu

Döşemeli koltuk; Lobi, ofis, hastane, klinik, otel bekleme odası dekorasyonu için estetik ve konforlu bir üründür. Renk alternatiflidir. Metal ayak, krom, bakır, pirinç kaplama yapılabilir. Deri veya kumaş ile döşenebilir.

BOYUT
Genişlik : 73cm  / 28,7inc
Derinlik : 80cm  / 31,4inc
Sırt Yüksekliği : 86,5cm  / 34inc
Oturum Yüksekliği : 43cm  / 16,9inc
Ağırlık : 29,5kg

 

Açıklama

Lobi Bekleme Odası Otel Odası Koltuğu

  • Dekoratif görünüme ve ergonomik yapıya sahip koltuk ile misafirlere keyifli bir dekorasyon oluşturulabilir.
  • Modern tarzdaki koltuğun ayakları metaldir. İç mekanda, pek çok yerde kullanılabilir.
  • Contract mobilyalar koleksiyonundaki ürün, lobi mobilyası, otel odası koltuğu, ofis koltuğu, hastane koltuğu, klinik bekleme odası alanları için doğru seçimdir.
  • Koltuk, aynı modelde üretilen kanepe ( NEO-300399T Lobi Ofis Otel Döşemeli Kanepeile birlikte de kullanılabilir. Yan sehpa veya orta sehpa ile birlikte sipariş verilebilir.
  • Koltuğun metal ayağı kromaj kaplamadır. Tercihe göre bakır, pirinç, bronz gibi kaplamalar yapılabilir. Ayrıca ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Metal ayak, kalabalık yerlerde ürünün dayanıklı olmasını sağlar.
  • Döşeme kısmında deri veya kumaş kullanılabilir. Deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, şönil gibi farklı türlerde deri ve kumaş kartelaları bulunmaktadır. Sırt yastığı, kapitoneli olarak üretilebilir.
  • Dekorasyonda farklılık yaratacak model arayanlar için ideal tasarımdır. Üretiminde kullanılan yüksek dansiteli sünger, kavisli sırt formu, ergonomik ölçüleri rahat oturum sağlamaktadır. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300398T Lobi Bekleme Odası Otel Odası Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun