NEO-300151T Kapitoneli Metal Ayaklı Döşemeli Koltuk

NEO-300151T-Kapitoneli-Metal-Ayakli-Dosemeli-Koltuk-1
NEO-300151T-Kapitoneli-Metal-Ayakli-Dosemeli-Koltuk-3
NEO-300151T-Kapitoneli-Metal-Ayakli-Dosemeli-Koltuk-2
NEO-300151T-Kapitoneli-Metal-Ayakli-Dosemeli-Koltuk-4

NEO-300151T Kapitoneli Metal Ayaklı Döşemeli Koltuk

0 out of 5

Otel, hastane, cafe, plaza dekorasyonları için üretilen, ergonomik ve dekoratif bir üründür. Sırt kısmı kapitonelidir. Hem döşeme hem metal ayak için renk alternatifleri mevcuttur. İç mekan kullanımına uygundur.

BOYUT
Genişlik : 72cm  / 28,3inc
Derinlik : 87cm  / 34,2inc
Sırt Yüksekliği : 75cm  / 29,5inc
Oturum Yüksekliği : 43cm  / 16,9inc
Ağırlık : 24,7kg

 

Açıklama

NEO-300151T Kapitoneli Metal Ayaklı Döşemeli Koltuk

  • İç mekan dekorasyonuna konfor ve şık görünüm katacak koltuk tasarımıdır. Klasik ve modern detaylar bir arada kullanılmıştır. Farklı dekorasyonlara uyum sağlayabilecek renk alternatiflerine sahiptir.
  • Döşemeli kısımda, tercihe göre deri veya kumaş kullanılabilir. Döşeme için renk ve desen dahil bütün detaylar dekorasyona özel olarak belirlenebilir. Sipariş üzerine üretime alınmaktadır.
  • Koltuğun metal ayakları, hem görünüm hem sağlamlık açısından avantaj sağlar. Yüksek adetli siparişlerde, ral kartelasından renk seçimi yapılabilir. Krom, bakır, bronz gibi kaplamalar yapılabilir.
  • Kapitoneli koltuk, ev ve işletme dekorasyonu için uygundur. Plaza, fabrika, hastane, otel, cafe, ofis gibi pek çok yerde kullanılabilir. Kalabalık işletmelerde uzun yıllar sağlamlığını korur. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo