NEO-880124T Rattan Bahçe Bar Sandalyesi

Rattan-Bahce-Bar-Sandalyesi-NEO-880124T_1

NEO-880124T Rattan Bahçe Bar Sandalyesi

0 out of 5

Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Bahçe Bar Sandalyesi, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma ve dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Bahçe Bar Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Açıklama

Rattan Bahçe Bar Sandalyesi

İthal bir ürün olan Rattan Bahçe Bar Sandalyesi, oturum konforu sağlayan minder dahil olacak şekilde satışa sunuluyor.

Kahverengi ve beyaz rattan renklerde üretilen modelin oturma alanının altı destek bağlarıyla güçlendiriliyor. Ayrıca sandalyenin ayaklarının altına yerleştirilen plastik takozlar ekstra dayanıklılık ortaya koyuyor. Modern tasarımı ve estetik çizgileriyle işletmenize hem yalın hem de şık bir görünüm kazandırmayı başaran bahçe bar sandalyesinin elektrostatik boyalı gövdesi alüminyum malzemeden imal ediliyor.

Değişen hava şartlarına karşı dayanıklı yapıdaki ürün, kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanım karşısında da ilk günkü hâlini muhafaza etmeyi başarıyor. Ürün 46 cm genişlik, 46 cm derinlik ve 109 cm yükseklikte üretiliyor.

Bahçe mobilyaları grubunda yer alan tasarım, ev ve işletme dekorasyonları için ideal. Yeme-içme sektöründeki otel, cafe, restoran, coffee shop, fast food restoranı ve alışveriş merkezleri ürünü dört mevsim boyunca rahatlıkla kullanabiliyor. Bu işletmeler sandalyeye bahçe, teras ve balkonlarda yer vermeyi tercih ediyor.

Rattan bar masalarıyla kombinlenebilen ürün, buna ek olarak ahşap ve iroko bar masalarıyla da dekore edilerek şık bir yemek grubu oluşturmanıza imkân tanıyor.

Siz de işletmenizde şık ve dayanıklı bar sandalyesine yer vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

 • Rattan Bahçe Bar Sandalyesi ithal üründür.
 • Rattan Renkleri: Kahverengi & Beyaz
 • Gövde alüminyum malzeme ile üretilmektedir ve elektrostatik boyalıdır.
 • Minder dahildir.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Oturma alanının altı destek bağları ile güçlendirilmiştir.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan rattan bar sandalyesi, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan bar masası kategorisindeki modeller ile kombin yapılabilir ve şık bir takım oluşturulabilir. Ayrıca, ahşap ve iroko bar masaları ile birlikte de dekore edilebilir.
 • Ölçüleri w.46cm d.46cm h.109cm
 • Bahçe Bar Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo