NEO-880125T Rattan Yuvarlak Bahçe Bar Masası

Rattan-Yuvarlak-Bahce-Bar-Masasi-NEO-880125T_1

NEO-880125T Rattan Yuvarlak Bahçe Bar Masası

0 out of 5

Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Yuvarlak Bahçe Bar Masası, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma ve dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.

Stok kodu: NEO-880125T Kategoriler:

Açıklama

Rattan Yuvarlak Bahçe Bar Masası

Rattan Yuvarlak Bahçe Bar Masası, şık tasarımı, ideal ölçüleri ve modern stili ile geniş yelpazede kullanım olanağı sağlar. Dış mekân kullanımı için uygun olan ürün restaurant, otel, fast food, coffee shop gibi horeca işletmelerinde tercih edilmesinin yanında bahçe, teras ve konut siteleri gibi yaşam alanları için de idealdir.

İthal olarak üretilen Rattan Yuvarlak Bahçe Bar Masasının gövdesi elektrostatik boyadır. Böylece 12 ay boyunca dış mekânlarda deformasyona uğramadan kullanılabilir. Kullanım sürecinde konfor sağlaması amacıyla masa üzerine temperli cam yerleştirilir.

Ayrıca bar masasının ayak kısımlarına yerleştirilen plastik takozlar ile dayanıklılık maksimum düzeyde sağlanır. Uzun yıllar severek kullanacağınız ürünler arasında yer alan bar masası, modern ve minimal tasarımı ile hemen hemen her bahçe mobilyasına adapte edilebilir.

Rattan bar sandalyesi, ahşap ve iroko bar sandalyeleri ile birlikte kombinlenerek mekânda şık bir atmosfer yaratır. 70 cm çap ve 100 cm yüksekliğe sahip olan yuvarlak bahçe bar masası ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve toptan satış fiyatını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

 • Rattan Yuvarlak Bahçe Bar Masası ithal üründür.
 • Rattan Rengi: Kahverengi
 • Gövde elekrostatik boyalıdır.
 • Masa üzerinde temperli cam bulunur.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Oturma alanının altı destek bağları ile güçlendirilmiştir.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Yuvarlak Bahçe Bar Masası, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan bar sandalyesi kategorisindeki modeller ile kombin yapılabilir ve şık bir takım oluşturulabilir. Ayrıca, ahşap ve iroko bar sandalyeleri ile birlikte de dekore edilebilir.
 • Ölçüleri Çap Ø70cm h.100cm
 • Rattan Bar Masası ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo