NEO-770001T Ahşap Kollu Horeca Sandalye

Ahsap_Kollu_Horeca_Sandalye_NEO-770001T_1
Ahsap_Kollu_Horeca_Sandalye_NEO-770001T_2

NEO-770001T Ahşap Kollu Horeca Sandalye

0 out of 5

Ahşap Kollu Horeca Sandalye, geleceği bugüne taşıyan tasarımıyla dikkatleri ilk bakışta üzerine çekiyor. Ergonominin şıklıkla bir araya geldiği üründe konfor ön plana çıkıyor.

Stok kodu: NEO-770001T Kategoriler:

Açıklama

Ahşap Kollu Horeca Sandalye

Sipariş üzerine üretim programına alınan Ahşap Kollu Horeca Sandalye, geleceği bugüne taşıyan tasarımıyla dikkatleri ilk bakışta üzerine çekiyor. Ergonominin şıklıkla bir araya geldiği üründe konfor ön plana çıkıyor.

Özel üretim modellerden biri olan cafe sandalyesi yeme-içme sektöründeki işletmelerce sık sık tercih ediliyor. Otel, restaurant, bar, cafe, coffee shop, steakhouse işletmeleri sandalyeyi dekorasyonlarında kullanılıyor.

Sandalyenin gövde tasarımında kayın ağacı kullanılıyor. Isıtılarak şekil verilen kayın ağacı, doğal görünümüyle ürüne farklı bir hava katıyor. Modelin döşeme kısmında farklı tür ve desenlerde kumaş ya da deri tercih edilebiliyor.

Sandalyenin döşemesi için suni deri, süet, nubuk, kadife, keten pamuk ve akrilik gibi kumaş seçeneklerinin yer aldığı karteladan seçim yapmanız mümkün. İşletmenizin genel dekorasyonuna uygun bir atmosfer yaratmak için ahşap gövdeye uygulanmak üzere natürel, ceviz veya teak rengi arasında seçim yapabilirsiniz.

İç mekân tasarımına uygun olan ürünün istiflenebilir olması depolama, taşıma ve temizlik işlemlerinin yapılmasını kolaylaştırıyor. Ahşap Kollu Döşemeli Horeca Sandalye olarak da üretilen model hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz de işletmenizde modern ve konforlu bir atmosfer yaratmayı arzu ediyorsanız ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Ahşap Kollu Horeca Sandalye, özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde ısıtılarak şekil verilen kayın ağacı kullanılmaktadır. Döşeme kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapabilirsiniz. Naturel renk, ceviz rengi, teak rengi olarak tercih edebilirsiniz.
  • Kullanım Yeri: Otel, restaurant, bar, cafe, coffee shop, steak house gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerinin dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca şirket, ofis, plaza binalarının yemek alanları için idealdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • İstiflenebilir olması sayesinde depolama, taşıma ve temizlik zamanlarında avantaj sağlar.
  • Bu tasarım Ahşap Kollu Döşemeli Horeca Sandalye olarak da üretilmektedir.
  • Ahşap Sandalye ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo