NEO-770002T Ahşap Kollu Döşemeli Horeca Sandalye

Ahsap_Kollu_Dosemeli_Horeca_Sandalye_NEO-770002T_1
Ahsap_Kollu_Dosemeli_Horeca_Sandalye_NEO-770002T_2
Ahsap_Kollu_Dosemeli_Horeca_Sandalye_NEO-770002T_3
Ahsap_Kollu_Dosemeli_Horeca_Sandalye_NEO-770002T_4
Ahsap_Kollu_Dosemeli_Horeca_Sandalye_NEO-770002T_5

NEO-770002T Ahşap Kollu Döşemeli Horeca Sandalye

0 out of 5

Fütüristik tasarım anlayışının tüm özelliklerini taşıyan ahşap kollu döşemeli horeca sandalye, oldukça estetik bir duruşa sahip. Otel, bar, kafe ve restoranların yanı sıra hastane, iş yeri ve lokallerin yemek bölümlerinde kullanılmak üzere üretilen model, sadece iç mekan kullanımı için uygun.

Stok kodu: NEO-770002T Kategoriler:

Açıklama

Ahşap Kollu Döşemeli Horeca Sandalye

Fütüristik tasarım anlayışının tüm özelliklerini taşıyan ahşap kollu döşemeli horeca sandalye, oldukça estetik bir duruşa sahip. Otel, bar, kafe ve restoranların yanı sıra hastane, iş yeri ve lokallerin iç mekan yemek bölümlerinde kullanılmak üzere üretilen model, ev dekorasyonunda mutfak sandalyesi olarakta kullanılabiliyor.

Gövdesi ahşap malzemelerden oluşan ürünün oturum kısmı döşemelik kumaş ile kaplanıyor. 1. sınıf kayın ağacının ısıtılması sonucu yeniden hayat bulan ahşap, modern sandalyenin ana iskeletini oluşturuyor. Ahşabın doğal ve sıcak görüntüsünü fütüristik detayları ile hareketlendiren model, akıllı tasarımı sayesinde fazla yer kaplamıyor.

Ayakları, sırt kısmı ve kolçaklarında görünür olan ahşap doku tercihe göre ceviz, meşe ve natürel ahşap renkleri ile çalışılıyor. Döşemelik alternatifleri arasında yer alan suni deri, nubuk, süet, keten, pamuk, akrilik ve kadife kumaşlar zengin renk ve desen çeşitliliğine sahip.

İç mekanlarda rahat ve konforlu bir atmosfer yaratmayı hedefleyen modelin zarif tasarımı, parke ve granit benzeri doğal taş zeminlerde kendini daha net ifade ediyor. Misafirlerinizi rahat ettirmek için tasarlanan model hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Horeca Sandalye, özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde ısıtılarak şekil verilen kayın ağacı kullanılmaktadır. Döşeme kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapabilirsiniz. Naturel renk, ceviz rengi, teak rengi olarak tercih edebilirsiniz.
  • Kullanım Yeri: Otel, restaurant, bar, cafe, coffee shop, steak house gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerinin dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca şirket, ofis, plaza binalarının yemek alanları için idealdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • İstiflenebilir olması sayesinde depolama, taşıma ve temizlik zamanlarında avantaj sağlar.
  • Bu tasarım Ahşap Kollu Horeca Sandalye olarak da üretilmektedir.
  • Döşemeli Sandalye ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo