NEO-770003T Ahşap Döşemeli Yemek Sandalyesi

Ahsap_Dosemeli_Yemek_Sandalyesi_NEO-770003T_1
Ahsap_Dosemeli_Yemek_Sandalyesi_NEO-770003T_2
Ahsap_Dosemeli_Yemek_Sandalyesi_NEO-770003T_3

NEO-770003T Ahşap Döşemeli Yemek Sandalyesi

0 out of 5

Konforu ön planda tutan mekanların yeni gözdesi ahşap döşemeli yemek sandalyesi, modern bir ambiyans yaratmak düşüncesi ile yola çıkan işletmelere hitap ediyor. Isıtılarak şekil verilen kayın ağacı, sık ve yoğun kullanım öngörülen işletmeler için sağlam ve dayanıklı bir seçenek oluşturuyor.

Stok kodu: NEO-770003T Kategoriler:

Açıklama

Ahşap Döşemeli Yemek Sandalyesi

Konforu ön planda tutan mekanların yeni gözdesi ahşap döşemeli yemek sandalyesi, modern bir ambiyans yaratmak düşüncesi ile yola çıkan işletmelere hitap ediyor. Ahşabın sıcak dokusunun, modern ve yenilikçi tasarımda hayat bulduğu sandalye, benzerlerinden oldukça farklı bir duruşa sahip.

Geometrik tasarımı ile ergonomik yapıyı destekleyen model, horeca sektörü için özel olarak üretiliyor. İç mekan dekorasyonu için uygun olan ürün otel, bar, kafe ve restoranların yemek bölümlerinde kullanılıyor.

Oturum kısmında, sırtı ve oturma bölümü kumaş kaplanan sandalyenin tüm gövdesi 1. sınıf kayın ağacı kullanılarak üretiliyor. Isıtılarak şekil verilen kayın ağacı, sık ve yoğun kullanım öngörülen işletmeler için sağlam ve dayanıklı bir seçenek oluşturuyor.

Döşemelik kumaş çeşitleri için zengin desen ve renk seçenekleri bulunan ürün, farklı doku alternatifleri de sunuyor. Kumaş kartelasında yer alan kadife, akrilik, suni deri, süet, nubuk, pamuklu ve keten kumaşlar; teak, ceviz ve natürel ahşap seçenekleri sunan gövde ile uyumlu bir bütünlük yakalıyor.

Sipariş üzerine üretilen modern sandalye hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Döşemeli Sandalye, özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde ısıtılarak şekil verilen kayın ağacı kullanılmaktadır. Döşeme kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapabilirsiniz. Naturel renk, ceviz rengi, teak rengi olarak tercih edebilirsiniz.
  • Kullanım Yeri: Otel, restaurant, bar, cafe, coffee shop, steak house gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerinin dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca şirket, ofis, plaza binalarının yemek alanları için idealdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • İstiflenebilir olması sayesinde depolama, taşıma ve temizlik zamanlarında avantaj sağlar.
  • Bu tasarım Ahşap Tasarım Cafe Sandalyesi olarak da üretilmektedir.
  • Demonte olabilmesi yüksek adetli gönderimlerde, düşük nakliye avantajı sağlar. Kurulumu oldukça pratiktir.
  • Yemek Sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo