NEO-770004T Ahşap Tasarım Cafe Sandalyesi

Ahsap_Tasarim_Cafe_Sandalyesi_NEO-770004T_1
Ahsap_Tasarim_Cafe_Sandalyesi_NEO-770004T_2
Ahsap_Tasarim_Cafe_Sandalyesi_NEO-770004T_3

NEO-770004T Ahşap Tasarım Cafe Sandalyesi

0 out of 5

Özel üretim bir ürün olan Ahşap Tasarım Cafe Sandalyesi, estetik ve konforu bir araya getirmeyi başarıyor. Ahşap doğallığını şık tasarımla tek potada eriten ve konuklarınızı klasik dönemlerin estetik anlayışıyla karşılayan ürün, döşemeli olarak da imal ediliyor.

Stok kodu: NEO-770004T Kategoriler:

Açıklama

Ahşap Tasarım Cafe Sandalyesi

Özel üretim bir ürün olan Ahşap Tasarım Cafe Sandalyesi, estetik ve konforu bir araya getirmeyi başarıyor. İç mekân kullanımı için ideal nitelikleri bünyesinde barındıran model, istiflenebilir olması sayesinde taşıma, temizlik ve depolama konularında büyük avantaj sağlıyor.

Ahşap doğallığını şık tasarımla tek potada eriten ve konuklarınızı klasik dönemlerin estetik anlayışıyla karşılayan ürün, döşemeli olarak da imal ediliyor. Üretim programına siparişiniz üzerine dahil edilen model, yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren işletmeler tarafından sıkça tercih ediliyor.

Ürün otel, restoran, bar, cafe, coffee shop ve steakhouse işletmelerinin dekorasyonu için son derece uygun. Buna ek olarak sandalye şirket, ofis ve plazaların yemek alanlarında da tercih ediliyor.

Öte yandan sandalyenin demonte şekilde sevk edilebilmesi yüksek adetli gönderimlerde düşük nakliye avantajı yaratıyor. Ayrıca modelin kurulumu da oldukça pratik.

Dokusuyla benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunan sandalyenin ahşap gövdesi ısıtılarak şekil verilen kayın ağacından üretiliyor. Ahşap gövde için natürel renk, ceviz rengi ve teak rengi arasından renk seçimi yapabilirsiniz.

Ürünü arzu ederseniz minderli şekilde sipariş edebilirsiniz. Minder için farklı tür, desen ve renklerde kumaş ya da deri kullanılabilir. Oturum konforunu destekleyen minderin kumaşını süet, nubuk, suni deri, pamuk, akrilik, kadife, keten seçeneklerinin yer aldığı karteladan seçebilirsiniz.

Siz de işletmenize bambaşka bir hava katacak sandalye hakkındaki detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Ahşap Tasarım Cafe Sandalyesi, özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde ısıtılarak şekil verilen kayın ağacı kullanılmaktadır. Minderli olarak sipariş verilebilir. Minder için farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapabilirsiniz. Naturel renk, ceviz rengi, teak rengi olarak tercih edebilirsiniz.
  • Kullanım Yeri: Otel, restaurant, bar, cafe, coffee shop, steak house gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerinin dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca şirket, ofis, plaza binalarının yemek alanları için idealdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • İstiflenebilir olması sayesinde depolama, taşıma ve temizlik zamanlarında avantaj sağlar.
  • Bu tasarım Ahşap Döşemeli Yemek Sandalyesi olarak da üretilmektedir.
  • Demonte olabilmesi yüksek adetli gönderimlerde, düşük nakliye avantajı sağlar. Kurulumu oldukça pratiktir.
  • Ahşap Sandalye ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo