NEO-770005T Ahşap Kollu Döşemeli Retro Sandalye

Ahsap_Kollu_Dosemeli_Retro_Sandalye_NEO-770005T_1
Ahsap_Kollu_Dosemeli_Retro_Sandalye_NEO-770005T_2
Ahsap_Kollu_Dosemeli_Retro_Sandalye_NEO-770005T_3

NEO-770005T Ahşap Kollu Döşemeli Retro Sandalye

0 out of 5

Ahşap kollu döşemeli retro sandalye, farklı duruşu ile iç mekan dekorasyonlarına yeni bir hava katıyor. Mekanlara katmak istediğiniz estetik dokunuşu size sunan ürün, farklı renk ve desen seçenekleriyle birlikte sipariş verilebiliyor.

Stok kodu: NEO-770005T Kategoriler:

Açıklama

Ahşap Kollu Döşemeli Retro Sandalye

Ahşap kollu döşemeli retro sandalye, farklı duruşu ile iç mekan dekorasyonlarına yeni bir hava katıyor. Kaliteli işçiliği ve konforu ön planda tutan tasarımı, modelin ergonomik gövdesini rahat ve kullanışlı hale getiriyor. Horeca sektörü hedeflenerek tasarlanan retro sandalyeyi, yemek ve bekleme alanlarında değerlendirebilirsiniz.

Ürün, ahşap malzemeden üretilen gövdesi ve yuvarlak hatları ile dikkat çekiyor. Ayakları ve kolları 1. sınıf kayın ağacı kullanılarak üretilen ahşap sandalye, tercihe göre farklı renk alternatifleri sunuyor. Seçenekler arasında teak, ceviz ve natürel ahşap renkleri bulunuyor.

Oturum kısmı, misafirleri rahatça kavrayan geniş sırtlık ve oturaktan oluşuyor. Renk ve kumaş alternatifleri konusunda oldukça zengin bir kartelaya sahip olan ürün, farklı dekorasyon fikirlerinize katkı sağlayacak seçenekler sunuyor.

Alternatif kartelalar arasında mimari açıdan mekan algısını destekleyici her tipte dokuyu bulabilir; suni deri, nubuk, süet, kadife, akrilik, pamuk ve keten döşemelikler arasından dilediğiniz tercihi yapabilirsiniz.

Mekanlara katmak istediğiniz estetik dokunuşu size sunan ürün, farklı renk ve desen seçenekleriyle birlikte sipariş verilebiliyor. Model hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Ahşap Kollu Döşemeli Retro Sandalye, özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde kayın ağacı kullanılmaktadır. Oturum kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapabilirsiniz. Naturel renk, ceviz rengi, teak rengi olarak tercih edebilirsiniz.
  • Kullanım Yeri: Otel, restaurant, bar, cafe, coffee shop, steak house gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerinin dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca şirket, ofis, plaza binalarının yemek alanları için idealdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Retro Sandalye ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo