NEO-720575T Döküm Bar Taburesi

Dokum_Bar_Taburesi_NEO-720575T_1

NEO-720575T Döküm Bar Taburesi

0 out of 5

Otel, restaurant, cafe ve coffee shop işletmelerinin bar bölümlerinde kullanılan Döküm Bar Taburesi, ince ve sade bir dekorasyon tarzını tercih eden işletmeler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Dört mevsim boyunca hem iç hem de dış mekânlarda kullanılabilen tabure, tüm hava koşullarına uygun olan sağlam yapısıyla dikkat çekiyor.

BOYUT
Genişlik : 40cm  / 15,7inc
Derinlik : 40cm  / 15,7inc
Sırt Yüksekliği : 75cm  / 29,5inc
Oturum Yüksekliği : 75cm  / 29,5inc
Ağırlık : 21kg

Açıklama

Döküm Bar Taburesi

Otel, restaurant, cafe ve coffee shop işletmelerinin bar bölümlerinde kullanılan Döküm Bar Taburesi, ince ve sade bir dekorasyon tarzını tercih eden işletmeler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Dört mevsim boyunca hem iç hem de dış mekânlarda kullanılabilen tabure, tüm hava koşullarına uygun olan sağlam yapısıyla dikkat çekiyor. Ürün veranda, bahçe ve teraslara da modern bir atmosfer kazandırıyor.

Sipariş üzerine üretim programına alınan tabure, sağlamlığı ve ergonomik yapısıyla kalabalık işletmeler için ideal bir seçenek oluşturuyor. Ürüne, işletmenin mevcut dekorasyonuna uyum sağlaması için, kullanıcının istediği renkte statik boya ve eskitme uygulaması yapılıyor.

Yüksek kalitede materyaller kullanılarak üretilen tabure, tercih edilen renklere göre her masa türüne rahatlıkla uyum sağlıyor. Ürün demonte olarak nakliye edilebiliyor ve kurulumu pratik şekilde yapılabiliyor.

Bar taburesi, üzerinde yapacağınız değişiklikler sayesinde işletmenin genel atmosferini tamamlıyor. Siz de firmanızın tarzını en iyi şekilde yansıtmak ve misafirlerinizi sağlıklı ve konforlu bir şekilde ağırlamak istiyorsanız, yapabileceğiniz modifikasyonlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:
  • Bar Taburesi özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınır.
  • Otel, restaurant, cafe, coffee shop işletmelerinin bar alanları için idealdir. Ayrıca ev dekorasyonunda kullanılabilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • İç ve dış mekan kullanımı için uygundur. Bahçe, veranda, teras alanlarında 12 ay sorunsuz olarak durabilir.
  • İstenilen renkte statik boyalı olarak boyanabilir. Dekorasyona uyum için eskitme uygulaması da talep edilebilir.
  • Demonte olabilir, nakliye avantajı sağlar, kurulumu oldukça pratiktir.
  • Ürün ölçüleri: w.40cm h.75cm
  • Bu tasarım, sırtlı bar sandalyesi olarak da üretilmektedir.
  • Döküm Bar Taburesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo