NEO-300284T Açık Sırtlı Döşemeli Sandalye

NEO-300284T-Açık-Sırtlı-Döşemeli-Sandalye-1

NEO-300284T Açık Sırtlı Döşemeli Sandalye

Dekorasyonu en şık ve işlevsel şekilde tamamlamak isteyenler için en iyi kullanıcı deneyimini vadeden Açık Sırtlı Döşemeli Sandalye, rahatlığıyla öne çıkıyor.

Üretim aşamaları, tüm modifikasyon tercihleri, teknik detaylar ve fiyatla ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz döşemeli sandalyeyi işletmeniz için sipariş edebilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 51cm  / 20inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 84cm  / 33inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 7,8kg

Açıklama

Açık Sırtlı Döşemeli Sandalye

İç mekan dekorasyonunu en şık ve işlevsel şekilde tamamlamak isteyenler için en iyi kullanıcı deneyimini vadeden Açık Sırtlı Döşemeli Sandalye modeli rahatlığıyla öne çıkıyor. Sandalyeler kafe, restoran, coffee shop gibi yeme içme sektöründeki işletmelerde kullanılabiliyor. Sandalye ayrıca şirket, hastane, okul ve kamu kurumları için oldukça ideal.

Açık sırtlı döşemeli sandalyenin üretimi sipariş üzerine gerçekleştiriliyor. Sandalyenin ahşap gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal ediliyor. Ek olarak gövde rengi kullanıcı tarafından da seçilebiliyor.

Sandalyenin oturum bölümündeki döşemede, tercihinize göre kumaş veya deri kullanılabiliyor. Oturum kısmı için renk ve desen seçimi  kullanıcı tercihine bırakılıyor. Ayrıca yüksek adetli siparişlerde ürünle ilgili küçük değişiklikler de yapılabiliyor.

Dekorasyonu tamamlayacak parçaları en iyi şekilde seçmek işletmeler için oldukça önemli. Sahip olduğunuz kaliteyi ve kurumsal yapıyı müşterilerinize hissettirecek mobilya kalitesini bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üretim aşamaları, tüm modifikasyon tercihleri, teknik detaylar ve fiyatla ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz döşemeli sandalyeyi işletmeniz için sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal. Oturum ve sırt kısmı kontra ahşap üzerine döşemelidir. 
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.  
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Cafe, restaurant, otel yemek alanları, coffee shop gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerde dekore edilebilir. Ayrıca şirket, hastane, okul, kamu kurumu gibi kalabalık yerler için idealdir.
  • Açık Sırtlı Döşemeli Sandalyenin toptan satışı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300284T Açık Sırtlı Döşemeli Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun