NEO-300450T Windsor Sandalye Döşemeli Metal Sırtlı

NEO-300450T-Windsor-Sandalye-Döşemeli-Metal-Sırtlı-1
NEO-300450T-Windsor-Sandalye-Döşemeli-Metal-Sırtlı-2
NEO-300450T-Windsor-Sandalye-Döşemeli-Metal-Sırtlı-3

NEO-300450T Windsor Sandalye Döşemeli Metal Sırtlı

İç mekan dekorasyonunun oturma alanlarında büyük bir fark yaratmak isterseniz, ihtiyacınız olan tasarım Windsor sandalye döşemeli metal sırtlı modelidir. Renk alternatiflidir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 45cm  / 17,7inc
Derinlik : 55cm  / 21,6inc
Sırt Yüksekliği : 86cm  / 33,8inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 8,1kg

Açıklama

Windsor Sandalye Döşemeli Metal Sırtlı

İç mekan dekorasyonunun oturma alanlarında büyük bir fark yaratmak isterseniz, ihtiyacınız olan tasarım windsor sandalye modelidir. Bu benzersiz modern tasarımı, şık restaurant ve otel dekorasyonunuz için tercih edebilir veya cafe, coffee shop, bar, food court ve sosyal tesis gibi geniş mekanlarda da kullanabilirsiniz.

Oturum ve ayak bölümü kaliteli ahşaptan imal edilen sandalye tasarımını benzersiz hale getiren en önemli unsur, yaslanma alanına uygulanan windsor modeli metal parçalardır. Bu parçalar özellikle loş aydınlatmalarda zarif bir parlaklık yaratır. Model, kolsuz özelliği ile de geniş ve özgür bir oturum alanı sunar.

Ürünü daha kişisel bir tasarım haline dönüştürmek isterseniz, sırt alanındaki metal parçaların rengini değiştirebilir, krom, bakır, bronz ya da pirinç kaplama uygulaması yaptırabilirsiniz. Döşeme kumaşı için farklı bir renk ya da desen seçebilir, dilerseniz ürünü deri ile de kaplatabilirsiniz.

Windsor sandalye modeli hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlarla ürünü sipariş etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Oturum kısmı ve ayaklar ahşap, sırt kısmı windsor modeli metaldir. 
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Metal sırt rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. Boya dışında krom, bakır, bronz, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, otel, cafe, sosyal tesis, coffee shop, bar, food court  gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerde dekore edilebilir. Ayrıca alışveriş merkezi, şirket binaları, okul, hastane, kamu kurumları, konut siteleri gibi yerlerin ortak kullanım alanların dekorasyonunda kullanılabilir.
  • Windsor Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300450T Windsor Sandalye Döşemeli Metal Sırtlı” için yorum yapan ilk kişi siz olun