NEO-750025T İp Örgülü Yemek Sandalyesi Ahşap Ayaklı

NEO-750025T-İp-orgulu-Yemek-Sandalyesi-Ahsap-Ayakli-1

NEO-750025T İp Örgülü Yemek Sandalyesi Ahşap Ayaklı

Retro tarzdaki ip örgülü yemek sandalyesi, elegance dekorasyonu tamamlayan doğru seçimdir. Alüminyum gövde, ahşap ayak ve ip örgü, işletmelerdeki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Hepsi için renk seçimi yapılabilir. İç mekanda veya bahçe mobilyaları ile birlikte kullanılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-750025T Kategoriler:

Açıklama

İp Örgülü Yemek Sandalyesi Ahşap Ayaklı

  • Elegance yemek alanları için ideal ürün, hem görsel hem konfor açısından beklentileri karşılamaktadır. Yüksek sırt ve geniş oturum alanı, konfor sağlar ve sandalyenin yemek alanlarına ilave olarak sohbet alanları için de kullanılabilmesine olanak tanır. Retro tarzın izlerini yansıtan kollu sandalye, pek çok dekorasyona uygundur. Restaurant, cafe, coffee shop işletmelerinin iç ve dış mekanlarına ilave olarak, otel odası, balkon, pencere önü sohbet alanı dekorasyonunda kullanılabilir. Contract mobilyalar grubundaki ürünler gibi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır ve bütün detaylar mimarlar & işletme sahipleri tarafından belirlenebilir. İp örgülü sandalye ile uyumlu masaları incelemek için, masalar kategorisindeki onlarca tasarım incelenebilir.
  • Sandalyenin ayakları ahşap, üst gövdesi alüminyum profildir. Ahşap ayaklar konik şeklindedir. Renk seçimi yapılabilir. Örneğin, ceviz, meşe renginde boyanabilir, renksiz natürel cila uygulanabilir, lake boyanabilir. Alüminyum gövde ve ahşap ayaklar, bahçe, veranda, teras, balkon gibi dış mekan alanlardaki kullanıma uygundur.
  • Oturum kısmında bulunan minderin üretim detayları, kullanıcının tercihi doğrultusunda belirlenebilir. Minder standart olarak 5cm kalınlığında üretilmektedir, farklı kalınlıklarda üretilebilir. Fermuarlıdır ve bu sayede temizlik zamanlarında kılıf çıkartılabilir. Minder, fitilli veya fitilsiz olarak dikilebilir. Bütün kumaş ve deri türlerinin bulunduğu çok sayıda kartela arasından renk ve desen seçimi yapılabilir. Akrilik, polyester, kadife, keten, pamuk, şönil, deri, süet, nubuk seçenekleri mevcuttur. Ürünün iç ve dış mekan olmak üzere, kullanım yerine seçim yapılabilir. Ayrıca minder, kapitoneli olarak üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Tercih belirtilebilen diğer parça, ip örgüdür. İç mekan veya bahçe kullanımına göre farklı özelliklerde bulunan ipler bulunmaktadır. Bilgi isteyiniz.
  • Contract mobilyalar grubunda bulunan sandalye, misafirlerine şık ve konforlu bir mekan sağlamak isteyen işletme sahiplerinin seçimidir. Hem yemek masası hem de küçük sohbet alanları için kullanılabilir. Periyodik bakım gerektirmez, uzun ömürlüdür. Hemen hemen bütün masalar ile şık görünüm elde edilebilir. Kaplama, kütük masa, mdf-lam, mermer, compact, dijital baskılı masalar ile birlikte kullanılabilir. İp örgülü yemek sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750025T İp Örgülü Yemek Sandalyesi Ahşap Ayaklı” için yorum yapan ilk kişi siz olun