hastane kanepesi

Hastane Kanepesi Modelleri

Hastane kanepesi; tüm sağlık kurumlarında yer alan dinlenme bölümü mobilyaları arasındadır. Hastanede bulunan hasta ve hasta yakınların tarafından kullanılan, yorgun bekleyişleri hafifleten önemli bir mobilya ürünümüzdür. Kullanılan hastane kanepesi kapasitesi çift kişilik ya da üç kişilik düzende olabilmektedir.

Hastane Kanepesi Kullanım Alanları

Hastane kanepesi kullanımı klinik, poliklinik, yoğun bakım bekleme alanı, doğum alanı, sağlık ocakları ve hastane gibi sağlık kuruluşlarında kullanılmaktadır.

Hastane Kanepesi Klinikte Kullanımı

Kliniklerde bazı alanlar bekleme ve dinlenme olarak ayrılır. Uzun süren operasyonlarda ve seanslarda hastalar ve hasta yakınları tarafından ihtiyaç duyulan hastane mobilyalarıdır. Klinikler; özel klinik ve poliklinikler olabilmektedir.

Hastane Kanepesi Diş Hekimi Mobilyası

Diş poliklinikleri ve muayenehanelerinde özellikle kullanılan hastane kanepesi, konforlu yapısıyla keyifli bir bekleme sağlar. Hastaların günün stresini ve yorgunluğunu atmaları adına bir dinlenme alanı sunuyoruz.

Hastane Kanepesi Fiyatları

Hastane mobilyası ve hastane kanepesi fiyatları diş hekimi mobilyası ya da diğer hastane alanlarına göre belirlenir. En kaliteli hastane kanepelerimizi, en uygun fiyatları sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.