NEO-300217T Ahşap Kasalı Otel Restaurant Kanepesi

Ahşap Kasalı Otel Restaurant Kanepesi NEO-300217T-1
Ahşap Kasalı Otel Restaurant Kanepesi NEO-300217T-2
Ahşap Kasalı Otel Restaurant Kanepesi NEO-300217T-3
Ahşap Kasalı Otel Restaurant Kanepesi NEO-300217T-4
Ahşap Kasalı Otel Restaurant Kanepesi NEO-300217T-5
Ahşap Kasalı Otel Restaurant Kanepesi NEO-300217T-6

NEO-300217T Ahşap Kasalı Otel Restaurant Kanepesi

Ahşap Kasalı Otel Restaurant Kanepesi
Asla eskimeyen vintage modasının en iyi örneklerinden biri olan Ahşap Kasalı Otel Restaurant Kanepesi ile işletmenize farklı bir tarz kazandırabilirsiniz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu dayanıklı kanepe ile ekonomik bir seçim yapabilirsiniz. Ahşap kanepe cafe, kahve dükkanı, restaurant, bar gibi mekanlarda ideal bir uyum yakalar. Ürünü dilerseniz otel ve kurumsal mekanların bekleme salonlarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 150cm  / 59inc
Derinlik : 74cm  / 29,1inc
Sırt Yüksekliği : 82,5cm  / 32,4inc
Oturum Yüksekliği : 50cm  / 19,6inc
Ağırlık : 40,9kg

Açıklama

Ahşap Kasalı Otel Restaurant Kanepesi

Asla eskimeyen vintage modasının en iyi retro örneklerinden biri olan Ahşap Kasalı Otel Restaurant Kanepesi ile işletmenize farklı bir tarz kazandırabilirsiniz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu dayanıklı kanepe ile ekonomik bir seçim yapabilirsiniz. Ahşap kanepe cafe, kahve dükkanı, restaurant, bar gibi mekanlarda ideal bir uyum yakalar. Ürünü dilerseniz otel ve kurumsal mekanların bekleme salonlarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dinamik hatlara sahip ayak tasarımı, keskin ahşap hatları ve geniş oturma alanıyla dikkat çeken kanepe, aynı zamanda yüksek dansiteli süngeri sayesinde de üstün bir konfor sunar. Yaslanma alanındaki çizgiler tasarımı tamamlayan zarif unsurlardır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra ürünün döşeme kumaşını ve ahşap rengini değiştirerek tamamen kendinize özel bir dizayn oluşturmanız da mümkün. Suni deri, keten ya da kadife gibi farklı kumaş seçeneklerini ve zengin içerikli ahşap kartelasını inceleyerek dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Aynı zamanda metal ayak rengini de değiştirebilirsiniz.

İç mekan tasarımlarında size birçok avantaj sunan ahşap kanepe hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz avantajlı fiyat seçeneklerinden faydalanarak ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Döşemeli kısmın etrafında ahşap kasa, altında metal ayaklar bulunmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap kasa için karteladan renk seçimi yapılabilir.
  • Metal ayaklar için ral kartelasından renk seçimi yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, cafe, restaurant, kahve dükkanı, steak house, bar gibi horeca sektöründeki işletmelerde kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, fabrika gibi binaların giriş, lobi, bekleme salonu dekorasyonları için idealdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Ahşap Kasalı Otel Restaurant Kanepesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300217T Ahşap Kasalı Otel Restaurant Kanepesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun