NEO-150008T Restaurant Klasik Masa

NEO-150008T-Restaurant-Klasik-Masa-1

NEO-150008T Restaurant Klasik Masa

Klasik tarzda üretilen contract masa, kalabalık yemek alanları için idealdir. Restaurant, cafe, ofis & hastane yemek alanı dekorasyonu için tercih edilmektedir. Renk ve ölçü seçeneklerine sahiptir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Restaurant Klasik Masa

  • Şık yemek alanları için tasarlanan klasik yemek masası, horeca sektöründeki işletmelerde kullanılmaktadır. Ortadan ayaklı olduğu için konforlu bir kullanım sağlar. Sipariş üzerine üretime alınan masanın renk, ölçü ve malzeme detayları, kullanıcı tarafından belirlenebilir. Bu sayede diğer mobilyalara uyumu sağlanmış olur. İki kişilik masa, sandalyeler kategorisinden seçilecek sandalye modeli ile birlikte, projeye dahil edilebilir.
  • Masa tablası, contract ürün gruplarında sıklıkla tercih edilen mdf-lam malzeme kullanılarak imal edilmektedir. Masa tablası 70x70x4 cm ölçülerindedir. Masa tablasının ölçüsü ve kalınlığı için seçim yapılabilir. Masa tablasının diğer kalınlık opsiyonları; 2,5cm, 3cm, 3,6cm, 5cm Masa ayağının ahşap kısmı ise masiftir. Masa yüksekliği, standart olarak 75cm dir. Yemek masası, yuvarlak ve kare olarak, sipariş verilebilir. Ayrıca aynı modelde bar masası olarak üretilebilir.
  • Masa tablasının rengi için mdf-lam kartelasından seçim yapılabilir. Kartelada renkli, ahşap desenli, mermer desenli örnekler mevcuttur. Masif masa ayağının rengi ise, aynı şekilde kullanıcı tarafından belirlenebilir. Örneğin ceviz rengi, meşe rengi veya lake cilalı olabilir. Mermer görünümlü boya da yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Standart olarak bu üründe kullanılan mdf-lam masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, werzalit masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • Tornalı masif masa ayağına alternatif olarak, farklı masa ayakları kullanılabilir. Masa ayakları kategorisinde, onlarca farklı model masa ayağı bulunmaktadır. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Aynı şekilde, bu ürünler için de renk seçimleri, kullanıcı tarafından yapılabilir. Metal olanlar, istenilen renkte boyanabilir, farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kare masa, iç mekanda kullanılabilir. Dış mekan dekorasyonunda kullanılacak ise, uygun malzemeler ile üretilerek, bahçe, teras ve veranda gibi alanlarda kullanılabilir.
  • Masa ayağında bulunan pingolar, bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Kamyon, tır veya konteyner olarak gönderimlerde, masa demonte olarak sevk gönderim yapılır. Taşıma kolaylığı ve düşük nakliye gideri avantajı sağlar. Kurulumu hızlı ve pratik şekilde yapılabilir.

Kare masa, projeye özel üretildiği için, mimarlara ve işletme sahiplerine bütün detayları belirleme imkanı sağlar. Otel, cafe, coffee shop, restaurant, ofis yemek alanı, hastane yemek alanı, şirket binası yemek alanı dekorasyonu için ideal seçimdir. Contract mobilyalar grubu içerisindedir ve insan trafiğinin fazla olduğu işletmelerde uzun yıllar dayanıklılığını korur. Yoğun şekilde paketlenerek, genelde paletli olarak sevk edilmektedir. İç mekan kare yemek masası ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150008T Restaurant Klasik Masa” için yorum yapan ilk kişi siz olun