NEO-150009T Ahşap İç Mekan Yuvarlak Masa

NEO-150009T-Ahşap-İç-Mekan-Yuvarlak-Masa-1

NEO-150009T Ahşap İç Mekan Yuvarlak Masa

İnsanların sıklıkla ziyaret ettiği işletmelerde kullanılan, iki kişilik, şık, konforlu yemek masasıdır. Kare ve dikdörtgen olarak üretilebilir. Ahşap masa için renk ve ölçü seçimleri yapılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Ahşap İç Mekan Yuvarlak Masa

  • Klasik tarzın günümüze uyarlanmış şekli olan yuvarlak masa, iki kişilik yemek servisi için idealdir. Sipariş üzerine üretilmektedir ve bulunduğu mekana özel seçimler yapılabilmektedir. Renk, ölçü belirlenebilir, masanın üretildiği malzeme değiştirilebilir.
  • Masa tablasının üretiminde mdf-lam kullanılmaktadır. Masa ayağının ahşap kısmı masiftir. Masa tablasının çapı Ø70cm Kalınlığı 1,8 cm dir. Tercihe göre 60cm ve 80cm aralığında ölçü seçilebilir. Masa tablasının diğer kalınlık opsiyonları; 2,5cm, 3cm, 3,6cm. Masanın yüksekliği, standart yemek masası yüksekliği olan 75cm dir. Bu ürün, bar sandalyesinin yanında bar masası, berjer yanında yan sehpa yüksekliğinde üretilebilir. Ayrıca aynı model masa, kare veya dikdörtgen olarak da sipariş verilebilir.
  • Masa tablası için çok sayıda renk, ahşap desen ve mermer desen alternatifleri mevcuttur. Mdf-lam kartelasından seçim yapılabilir.
  • Mdf-lam masa tablasınına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, werzalit masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • Masif tornalı masa ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisi incelenebilir. Farklı tasarımlarda onlarca masa ayağı arasından seçim yapılabilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Her biri için farklı renk seçimleri yapılabilir. Metal olanlar, istenilen renkte boyanabilir, farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Ahşap yuvarlak masa, iç mekan yemek alanları için idealdir.
  • Masa ayağında pingolar bulunur ve bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Kamyon, tır ve konteyner gönderimleri için demonte gönderim yapılır. Taşıma kolaylığı ve yerden tasarruf ve düşük nakliye gideri avantajı sağlar. Kurulumu hızlı ve pratik şekilde yapılabilir.

Yuvarlak masa, işletmelerin ihtiyacı olan farklı ölçülerde üretilebilir. Örneğin coffee shop, pastane, bar kullanımı için daha küçük, avm, restaurant kullanımı için daha büyük ölçülerde sipariş verilebilir. Sandalyeler kategorisinden, masa ile birlikte takım yapılacak şık sandalye modelleri seçilebilir. Projeye özel ve sipariş üzerine üretilen yuvarlak yemek masasının detayları için, oldukça fazla seçenek sunulmaktadır. Kalabalık yemek alanları için doğru seçimlerden biridir. Ortadan ayaklı olması kullanım kolaylığı sağlar. Yoğun kullanımdan dolayı deforme olmaz, uzun ömürlü ve kullanıcı dostudur.  İç mekan yuvarlak yemek masası ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150009T Ahşap İç Mekan Yuvarlak Masa” için yorum yapan ilk kişi siz olun