NEO-150010T Restaurant Modern Masa Dikdörtgen

NEO-150010T-Restaurant-Modern-Masa-Dikdörtgen-1

NEO-150010T Restaurant Modern Masa Dikdörtgen

Ahşap ve metalin uyumuna güzel bir örnek olan yemek masasıdır. Kaliteli malzeme ve üretim teknikleri sayesinde uzun ömürlüdür. Otel, cafe, restaurant gibi ticari işletmeler için idealdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Restaurant Modern Masa Dikdörtgen

  • Pek çok dekorasyona uyum sağlayacak sade ve şık masa modelidir. Günümüzde ahşap ve metalin birlikte kullanıldığı tasarımlar oldukça popülerdir. Contract ürün grubunda olan dört kişilik masa, ticari işletmelerde kullanılmaktadır. Masa ile ilgili pek çok detay kullanıcı tarafından belirlenebilir.
  • Masanın ahşap kısımları mdf-lam kullanılarak imal edilmektedir. Masa tablası 70x120x4 cm ölçülerindedir. Projeye göre masa tablasının ölçüsü ve kalınlığı değişebilir. Eni 50cm-80cm, boyu 120cm-150cm aralığında üretilebilir. Masa tablasının diğer kalınlık opsiyonları; 1,8cm, 2,5cm, 3cm, 3,6cm. Masa yüksekliği 75cm dir. Bu ürün, talebe göre bar bankosu yüksekliğinde de üretilebilir. Ayrıca aynı model masa, kare veya yuvarlak olarak da sipariş verilebilir.
  • Dikdörtgen masa tablası için mdf-lam kartelası bulunmaktadır. Çok sayıda renk, ahşap desen ve mermer desen seçenekleri arasından dekorasyona en uygun seçim yapılabilir.
  • Mdf-lam masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, werzalit masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • İncelenen masa için kromaj kaplama masa ayağı kullanılmaktadır. Bu masa ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisi incelenebilir, farklı tasarımlarda onlarca masa ayağı arasından seçim yapılabilir. Ahşap, demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, masif ahşap, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Her biri için farklı renk seçimleri yapılabilir. Metal olanlar, istenilen renkte boyanabilir, farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Bu masa, iç mekan kullanımına uygundur.
  • Masa ayaklarında pingolar bulunur. Bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Yüksek adetli siparişlerde, tercihe göre demonte gönderim yapılır. Taşıma kolaylığı ve düşük nakliye gideri avantajı sağlar. Kurulumu hızlı ve pratik şekilde yapılabilir.

Dikdörtgen masa, kalabalık yemek alanları için kullanılmaktadır. Bütün detayların mimarlar ve işletme sahipleri tarafından belirlenebiliyor olması önemli avantajdır. Sandalyeler kategorisinden, şık bir yemek servisini tamamlayacak sandalye seçimi yapılabilir. Otel yemek alanı, restaurant, cafe, avm, fast food, ofis yemek alanı, hastane yemek alanı dekorasyonları için kullanışlı, uzun ömürlü ve estetik görünümlü bir üründür.  İç mekan modern dikdörtgen yemek masası ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150010T Restaurant Modern Masa Dikdörtgen” için yorum yapan ilk kişi siz olun