NEO-800115T Toplantı Salonu Sandalyesi

NEO-800115T-Toplantı-Salonu-Sandalyesi-1
NEO-800115T-Toplantı-Salonu-Sandalyesi-2
NEO-800115T-Toplantı-Salonu-Sandalyesi-3

NEO-800115T Toplantı Salonu Sandalyesi

Şık tasarımı, dekorasyona uyum sağlayacak renk seçenekleri, oturum rahatlığı ve dayanıklı yapısı öne çıkan özelliklerdir. Toplantı salonu, eğitim salonu, düğün salonu kullanımları için tercih edilmektedir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 45cm  / 17,7inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 90cm  / 35,4inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 5,7kg

Açıklama

Toplantı Salonu Sandalyesi

  • Sade ve şık tasarıma sahip sandalye, ergonomik yapıdadır. Toplantı, etkinlik ve çeşitli organizasyonlar için bir araya gelen kalabalık insan gruplarına konforlu bir ortam sağlar. Şirket, otel, fabrika, hastane, üniversite yönetimleri tarafından tercih edilmektedir. Bu tasarım ayrıca düğün sandalyesi olarak da kullanılabilir. Sandalyenin gövdesi alüminyum profildir. Hafif ve sağlam özelliği sahip profilin ölçüleri; 25mm x25mm x 2mm Yüzlerce veya binlerce kişinin sürekli kullanımından dolayı deforme olmaz. Bu özelliği sebebiyle bütçe dostudur. Dekorasyona uyum sağlamasını kolaylaştıracak şekilde renk seçimi yapılabilir. Alüminyum gövdenin boyamasında uygulanan statik boya rengi, ral kartelasından seçilebilir. Yüksek kalite standartlarında üretildiği için pürüzsüz yüzeye sahiptir.
  • Sandalyenin sırt kısmında 28 dns sünge kullanılmaktadır. Oturum kısmında, içinde hava kanalları olan poliüretan sünger bulunur. Uzun süreli oturumda dahi terletme yapmaz. Sandalyenin oturum ve sırt bölümünde, süngerin altında, neme ve darbelere karşı dayanıklı bir malzeme olan osb bulunur. Osb, neme ve darbelere karşı dirençli bir malzemedir.
  • Döşeme için kullanılacak kumaşın rengi ve deseni, kullanıcı tarafından seçilebilir. Standart kumaşların dışında, farklı türlerde kumaşlar da kullanılabilir. Bu konu ile ilgili bilgi isteyiniz.
  • Sandalye, istiflenebilir özelliktedir. Bu özellik, salonun hazırlanmasını ve organizasyon bittiğinde sandalyelerin kaldırılmasını kolaylaştırır. Nakliye masrafları düşer, yer kaybı yaşanmaz.
  • Sandalye ayaklarının içe dönük kısmında, plastik takozlar bulunmaktadır, bu sayede sandalye ayaklar birbirine değmez ve çizilmez.
  • Yere temas eden sandalye pabuçları, yoğun kullanımda dahi yerinden çıkmayacak şekilde, profil içine sabitlenmiştir. Sert plastik malzemeden üretildiği için uzun yıllar değiştirilmesi gerekmez.
  • Sandalyenin alüminyum ve hafif olması, hem işletmeler hem misafirler için kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Toplantı salonu sandalyesi veya diğer adıyla banket sandalye, bütün organizasyonlarda kullanılabilir. İnsan sağlığı için gerekli olan ergonomiye sahiptir. Şık görünümü ve sağlam gövdesi sebebiyle kurumsal firmalar tarafından tercih edilmektedir. İstiflenebildiği için, yüksek adetli siparişler ekonomik fiyatlar ile sevk edilebilir. Ürün ile ilgili detaylı bilgi almak ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-800115T Toplantı Salonu Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun