NEO-800116T Belediye Banket Sandalye

NEO-800116T-Belediye-Banket-Sandalye-1
NEO-800116T-Belediye-Banket-Sandalye-2
NEO-800116T-Belediye-Banket-Sandalye-3

NEO-800116T Belediye Banket Sandalye

Sade ve şık tasarıma sahip banket sandalye, kalabalık salonlar için tercih edilmektedir. Ergonomik, konforlu, hafif ve dayanıklıdır. Ayrıca toplantı sandalyesi, seminer sandalyesi, düğün sandalyesi olarak kullanılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 45cm  / 17,7inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 90cm  / 35,4inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 5,5kg

Açıklama

Belediye Banket Sandalye

  • Kamu ve özel sektörün, kalabalık organizasyonlar için tercih ettiği sandalyedir. Sandalyenin gövdesi, alüminyum profilden üretilmektedir. Profil ölçüsü 25mm x 25mm x 2mm Ergonomik yapısı sebebiyle rahat oturuma sahiptir. İnsan trafiğinin fazla olduğu salonlarda uzun yıllar sağlamlığını korur. Alüminyum gövde rengi için seçim yapılabilir. Kamu kurumu, şirket binası, hastane, fabrika dekorasyonunda kullanılabilir.
  • Sandalyenin oturum kısmında, uzun ömürlü poliüretan sünger kullanılmaktadır. Süngerin içindeki hava kanalları, uzun süreli oturumda dahi terlemeyi önler. Oturum ve sırt süngerinin altında, neme ve darbelere karşı dayanıklı olan osb bulunur.
  • Döşemeli kısımlarda, kurumsal firmaların tercihe göre kumaş veya deri kullanılabilir. Ayrıca talebe göre döşeme üzerine logo uygulaması yapılabilir.
  • Banket sandalye, depolama, nakliye zamanlarında istiflenebilir. 8 adete kadar istiflenebilir. Ayrıca hafif olması sayesinde taşıması kolaydır. İstiflendiğinde, sandalye ayaklarının birbirine değmemesi ve çizilmemesi için, ayakların içe dönük kısmında, plastik takozlar bulunmaktadır.
  • Sandalye pabuçları, sert plastik malzemeden üretilmektedir. Uzun ömürlüdür ve yerinden çıkmayacak şekilde, alüminyum profil içine sabitlenmiştir.
  • Kaliteli üretim süreci, sandalyenin tüm detaylarında görülebilir. Gövde, boya, dikiş gibi tüm detaylar, ince işçilikle üretilmekte, paketlenip kusursuz olarak sevk edilmektedir. Sağlam, şık, hafif ve konforlu sandalye, kalabalık organizasyonlar için idealdir.

Belediye ve özel sektör toplantı salonlarında kullanılan banket sandalye, kalabalık organizasyonlar için idealdir. Sağlam, şık, hafif ve konforlu banket sandalye veya bilinen diğer adıyla hilton sandalye, düğün salonu, konferans salonu, toplantı salonu, eğitim salonu için doğru seçimdir. Otel, üniversite, hastane, fabrika gibi işletmelerin yönetimleri tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. İnsan sirkülasyonun fazla olması sebebiyle deforme olmaz. Ürün ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-800116T Belediye Banket Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun