NEO-680102T Dikdörtgen İroko Masa Tablası

Açıklama

Dikdörtgen İroko Masa Tablası

Dikdörtgen İroko Masa Tablası cafe ve restaurant işletmelerinde dört veya altı kişilik masa olarak kullanılmaktadır. Hava şartlarından etkilenmediği için kullanıcı dostudur. Genelde 70x120cm, 80x120cm ve 80x140cm olarak talep edilmektedir. Masa tablasının kalınlığı 3cm dir. Projeye özel olarak, daha büyük veya daha küçük ölçülerde üretilebilir.

İroko ağacı ile üretilen mobilyalar, özellikle dış mekanda dayanıklı olması ve doğal görünüme sahip olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Masa tablasının altına kullanılacak masa ayağı modellerini inceleyebilir, en uygun seçimi yapabilirsiniz. Dilerseniz masanın tamamı iroko ağacı ile üretilebilir. Dekorasyonunuza en uygun çözüm için bilgi isteyiniz.

Dikdörtgen İroko Masa Tablası üzerine teak yağı sürülmektedir. Bu uygulamadan sonra hafif kızıl bir renk elde edilir. Yıl boyunda dış mekanda duran iroko mobilyalar için yılda bir defa yağ sürülmesi önerilir. Fırınlanmış ahşap ile üretilen masa tablaları, bahçe, veranda, balkon, teras gibi alanlarda uzun yıllar sağlamlığını korur.

Detaylı bilgi almak ve dikdörtgen iroko masa tablasını ekonomik fiyatlar ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-680102T Dikdörtgen İroko Masa Tablası” için yorum yapan ilk kişi siz olun