NEO-750059T Alüminyum Fileli Kollu Cafe Restaurant Sandalye

Alüminyum Fileli Kollu Cafe Restaurant Sandalye NEO-750059T
Alüminyum Fileli Kollu Cafe Restaurant Sandalye NEO-750059T-2

NEO-750059T Alüminyum Fileli Kollu Cafe Restaurant Sandalye

Modern tasarımı, dekorasyona uyum sağlamasını kolaylaştıran renk alternatifleri sebebiyle ideal seçimdir. Otel yemek alanları, cafe, coffee shop, restaurant, avm gibi kalabalık işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Açıklama

Alüminyum Fileli Kollu Cafe Restaurant Sandalye

  • Alüminyum Fileli Kollu Cafe Restaurant Sandalye, ticari işletmelerin dış mekan yemek alanlarında kullanılan bahçe sandalyesidir. Özellikle uzun süreli yemek ve sohbet zamanları için, konforlu bir kullanım sağlanır. Modern tasarımı, dekorasyona uyum sağlamasını kolaylaştıran renk alternatifleri sebebiyle ideal seçimdir. Otel yemek alanları, cafe, coffee shop, restaurant, avm gibi kalabalık işletmeler tarafından tercih edilmektedir.
  • Alüminyum gövde, hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Ayrıca sandalyenin hafif olmasını sağlar. Gövdenin rengi için ral kartelasından seçim yapılabilir.
  • Oturum ve sırt bölümünde Serge Ferrari fileli kumaş kullanılmaktadır. Kumaş UV katkılı olduğu için güneş ışığından etkilenmez, rengi solmaz. Yağış sonrasında hızlı kurur. Fileli kumaş için de renk kartelasından seçim yapılabilir.
  • Sandalye, istiflenebilir özelliktedir. Taşıma ve depolama zamanlarında önemli kolaylık sağlar. Ayrıca yer kaplamadığı için düşük nakliye gideri avantajı sağlanır.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, toptan fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750059T Alüminyum Fileli Kollu Cafe Restaurant Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun