NEO-720505T Gül Desenli Kare Alüminyum Masa

Gul_Desenli_Kare_Aluminyum_Masa_NEO-720505T_1

NEO-720505T Gül Desenli Kare Alüminyum Masa

0 out of 5

Gül desenli kare alüminyum masa, nostaljik stiliyle dış mekanlara estetik katar. Eskitilmiş görünüm ürünün tasarımına sıcaklık katar. Kare masa özel üretilmiş, niş bir üründür. Mekanlarınıza sıcak bir doku kazandırmak için bu modeli tercih edebilirsiniz.

Açıklama

Gül Desenli Kare Alüminyum Masa

Gül desenli kare alüminyum masa, nostaljik stiliyle dış mekanlara estetik katar. Eskitilmiş görünüm ürünün tasarımına sıcaklık katar. 80 x 80 x 74 cm olan masa boyutları otel, restaurant, cafe ve coffee shop mekanları için idealdir.

Alüminyum dökümden üretilen model, her türlü hava koşuluna uyum sağlar, dayanıklılığıyla ön plana çıkar. Taban kısmında bulunan ağırlık noktası ürünün dengesini sağlar ve herhangi bir sallanma probleminin oluşmasının önüne geçer. Masa, güçlü ve dayanıklı yapısının yanı sıra kolayca monte edilebilmesi ile de kullanım kolaylığı sağlar.

Kare masa özel üretilmiş, niş bir üründür. Mekanlarınıza sıcak bir doku kazandırmak için bu modeli tercih edebilirsiniz. Özenle tasarlanan gül deseni ve kabartma dokusu cafe, restaurant ya da otelinize barok bir hava kazandırır.

Uzun süre kullanabileceğiniz bu ürün, yoğun kullanımda bile yıpranmaz. İhtiyaç duyduğunuzda statik boya yardımıyla ürünün rengini yenileyebilir ya da başka bir renge boyayarak mekanınızın dekorasyonu farklılaştırabilirsiniz.

Siz de dış mekanınızda sofistike bir hava yakalarken kullanım kolaylığından ödün vermek istemiyorsanız bu modeli mekan dekorasyonunuza dahil edebilirsiniz. Ürün hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Kare Alüminyum Masa özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınır. Alüminyum dökümdür.
  • Otel, restaurant, cafe, coffee shop, avm gibi horeca sektöründeki işletmelerinin dekorasyonu için idealdir. Ayrıca evlerin bahçe, veranda alanlarında kullanılır. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • İç ve dış mekan kullanımı için uygundur. Hava şartlarından etkilenmez.
  • İstenilen renkte statik boyalı olarak boyanabilir. Dekorasyona uyum için eskitme uygulaması da talep edilebilir.
  • Demonte olabilir, nakliye avantajı sağlar, kurulumu oldukça pratiktir.
  • Ürün ölçüleri: w.80cm d.80cm h.74cm
  • Alüminyum döküm veya iroko sandalyeler ile şık bir kombin oluşturulabilir.
  • Alüminyum Masa ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo