NEO-720500T Gül Desenli Yuvarlak Alüminyum Masa

Gul_Desenli_Yuvarlak_Aluminyum_Masa_NEO-720500T_1

NEO-720500T Gül Desenli Yuvarlak Alüminyum Masa

0 out of 5

Klasik mobilyanın vazgeçilmez figürlerinden ilham alınarak tasarlanan Gül Desenli Yuvarlak Alüminyum Masa, kalite ve şıklığı bir arada sunar. Otel, cafe, restaurant ve ofis bahçelerinin yanı sıra yaşam alanlarının balkon, teras ve veranda gibi dış mekânlarında kullanıma uygun olan gül desenli masa, ortama nostaljik bir atmosfer kazandırır.

Açıklama

Gül Desenli Yuvarlak Alüminyum Masa

Klasik mobilyanın vazgeçilmez figürlerinden ilham alınarak tasarlanan Gül Desenli Yuvarlak Alüminyum Masa, kalite ve şıklığı bir arada sunar.

Alüminyum döküm olarak tasarlanan ve özel sipariş üzerine üretilen masa, çevresel faktörlerden etkilenmez. Uzun ömürlü kullanımı ve ideal ölçüleri ürünün geniş ve farklı mekânlarda kullanımını yaygınlaştırır.

Klasik stil döşemeye sahip olan otel, cafe, restaurant ve ofis bahçelerinin yanı sıra yaşam alanlarının balkon, teras ve veranda gibi dış mekânlarında kullanıma uygun olan gül desenli masa, ortama nostaljik bir atmosfer kazandırır. Statik boya uygulaması ile her renkte boyanabilen ürün, isteğe göre eskitme olarak da tasarlanabilir.

Demonte olarak satılan masa, pratik montajı ve nakliyesi ile kullanıcılarına kolaylık sağlar. Masanın çapı isteğe ve ihtiyaca göre 90 cm ya da 63 cm olarak iki farklı ölçü seçeneğinde üretilebilir.

Alüminyum döküm, iroko, metal ve polikarbon sandalye modelleri ile alüminyum masayı kombinleyerek mekâna farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Yuvarlak alüminyum masa hakkında daha detaylı bilgiye sahibi olmak, ürünü istediğinize göre şekillendirmek ve toptan fiyatını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Alüminyum Masa özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınır. Alüminyum dökümdür.
  • Otel, restaurant, cafe, coffee shop, avm gibi horeca sektöründeki işletmelerinin dekorasyonu için idealdir. Ayrıca evlerin bahçe, veranda, balkon alanlarında kullanılır. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • İç ve dış mekan kullanımı için uygundur. Hava şartlarından etkilenmez.
  • İstenilen renkte statik boyalı olarak boyanabilir. Dekorasyona uyum için eskitme uygulaması da talep edilebilir.
  • Demonte olabilir, nakliye avantajı sağlar, kurulumu oldukça pratiktir.
  • Ürün ölçüleri: Çap Ø90cm h.73cm
  • Aynı modelde Ø63cm çap ölçüsünde Gül Desenli Üç Ayaklı Yuvarlak Masa üretilmektedir.
  • Alüminyum döküm veya iroko sandalyeler ile şık bir kombin oluşturulabilir.
  • Yuvarlak Alüminyum Masa ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo