NEO-720515T Gül Desenli Üç Ayaklı Yuvarlak Masa

Gul_Desenli_Uc_Ayakli_Yuvarlak_Masa_NEO-720515T_1

NEO-720515T Gül Desenli Üç Ayaklı Yuvarlak Masa

0 out of 5

Hem iç hem de dış mekân kullanımı için ideal nitelikleri bünyesinde barındıran Gül Desenli Üç Ayaklı Yuvarlak Masa, tasarım unsurlarının şıklığıyla dikkat çekiyor. Alüminyum döküm veya iroko sandalyelerle şık kombinler oluşturabileceğiniz masa, olumsuz hava şartlarından hiçbir şekilde etkilenmiyor.

Açıklama

Gül Desenli Üç Ayaklı Yuvarlak Masa

Alüminyum döküm olması nedeniyle oldukça dayanıklı bir kullanım sunan Gül Desenli Üç Ayaklı Yuvarlak Masa, üretim programına siparişiniz doğrultusunda dahil ediliyor.

Özel üretim olan ürün, nakliye avantajı sağlanması amacıyla arzu ettiğiniz takdirde demonte olarak da sevk edilebiliyor. Kurulumunu son derece pratik şekilde yapabileceğiniz model, çap ve yükseklik ölçüleriyle ergonomik kullanımı önemli ölçüde destekliyor.

Hem iç hem de dış mekân kullanımı için ideal nitelikleri bünyesinde barındıran ürün, tasarım unsurlarının şıklığıyla dikkat çekiyor. Alüminyum döküm veya iroko sandalyelerle şık kombinler oluşturabileceğiniz masa, olumsuz hava şartlarından hiçbir şekilde etkilenmiyor.

Mevcut dekorasyonunuzla uyum yakalamanız için ürüne istediğiniz renkte statik boya uygulaması yapılabiliyor. Yine dekorasyona uyum için eskitme uygulaması da talep edebiliyorsunuz. Masanın sahip olduğu tüm modifikasyon seçenekleri işletmenizin ve evinizin şıklığını pekiştirmek için beğeninize sunuluyor.

Otel, restaurant, cafe, coffee shop ve alışveriş merkezleri tarafından sıkça tercih edilen model; evlerin bahçe, veranda, balkonlarında da kullanılabiliyor. 90 cm çapa sahip olan ürün, insan sirkülasyonunun fazla olduğu alanlarda bile ilk günkü formunu koruyabiliyor.

İşletmenizde veya evinizde şık bir masaya sahip olmak, misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz ürünü hemen sipariş etmeniz de mümkün.

  • Üç Ayaklı Yuvarlak Masa özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınır. Alüminyum dökümdür.
  • Otel, restaurant, cafe, coffee shop, avm gibi horeca sektöründeki işletmelerinin dekorasyonu için idealdir. Ayrıca evlerin bahçe, veranda, balkon alanlarında kullanılır. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • İç ve dış mekan kullanımı için uygundur. Hava şartlarından etkilenmez.
  • İstenilen renkte statik boyalı olarak boyanabilir. Dekorasyona uyum için eskitme uygulaması da talep edilebilir.
  • Demonte olabilir, nakliye avantajı sağlar, kurulumu oldukça pratiktir.
  • Ürün ölçüleri: Çap Ø63cm h.73cm
  • Aynı modelde Ø90cm çap ölçüsünde Gül Desenli Üç Ayaklı Yuvarlak Masa üretilmektedir.
  • Alüminyum döküm veya iroko sandalyeler ile şık bir kombin oluşturulabilir.
  • Yuvarlak Masa ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo