NEO-720530T Gül Desenli Dikdörtgen Alüminyum Masa

Gul_Desenli_Dikdortgen_Aluminyum_Masa_NEO-720530T_1

NEO-720530T Gül Desenli Dikdörtgen Alüminyum Masa

0 out of 5

Özel üretim Gül Desenli Dikdörtgen Alüminyum Masa, kare ve yuvarlak formlarda da üretiliyor. Üretim programına siparişiniz üzerine dahil edilen ürün, birçok farklı kullanım alanına sahip.

Açıklama

Gül Desenli Dikdörtgen Alüminyum Masa

Özel üretim Gül Desenli Dikdörtgen Alüminyum Masa, kare ve yuvarlak formlarda da üretiliyor. Üretim programına siparişiniz üzerine dahil edilen ürün, birçok farklı kullanım alanına sahip.

Şık ve dayanıklı bir masaya sahip olmak isteyen işletmelerin sıkça tercih ettiği tasarım, kullanıcı deneyimini daha iyi hâle getirmenin en iyi yollarından biri olarak kabul ediliyor. Yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren otel, restaurant, cafe, coffee shop işletmelerinin dekorasyonunda kullanılan model, evlerde de tercih ediliyor. Yoğun kullanıma karşı dayanıklı yapısıyla dikkat çeken masa, evlerin bahçe ve verandalarında da dekore edilebiliyor.

Değişen hava şartlarından etkilenmemesi nedeniyle hem iç hem de dış mekân kullanımı için uygun olan masanın ölçüleri ergonomik kullanımı hatırı sayılır seviyede destekliyor. Arzu edilen renkte statik boya uygulaması yapılabilen ürün, mevcut dekorasyonunuza farklı açılardan uyum sağlamayı başarıyor.

İşletmenizin veya evinizin tarzını tamamlaması amacıyla masa için eskitme uygulaması da talep edebiliyorsunuz. Ayrıca masayı alüminyum döküm ve iroko sandalyelerle bir araya getirerek şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Şık tasarıma sahip olan ürünü tercih ederek işletmenizin veya evinizin havasını değiştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Demonte olarak da sevk edilebilen ürünle ilgili detayları öğrenebilirsiniz. Arzu ederseniz masayı hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:
  • Dikdörtgen Alüminyum Masa özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınır.
  • Otel, restaurant, cafe, coffee shop işletmelerinin dekorasyonu için idealdir. Ayrıca evlerin bahçe, veranda alanlarında kullanılır. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • İç ve dış mekan kullanımı için uygundur. Hava şartlarından etkilenmez.
  • İstenilen renkte statik boyalı olarak boyanabilir. Dekorasyona uyum için eskitme uygulaması da talep edilebilir.
  • Demonte olabilir, nakliye avantajı sağlar, kurulumu oldukça pratiktir.
  • Ürün ölçüleri: w.160cm d.80cm h.73cm
  • Bu tasarım, kare ve yuvarlak masa olarak da üretilmektedir.
  • Alüminyum döküm veya iroko sandalyeler ile şık bir kombin oluşturulabilir.
  • Dikdörtgen Alüminyum Masa ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo