contract sandalye

Contract Sandalye Modelleri

Cafe restaurant ofis işyeri ev mobilyası ürünleri ve seçenekleri arasında, farklı tarz arayanlara özel ürünler sunan Neo Horeca, ürünlerinde her zaman kaliteli malzeme kullanmaya özen göstermektedir. Birbirinden farklı ürünler sunarak, her zevke hitap eder.

İp Örgülü Model

İp örgülü contract sandalye ürünü, son derce zevkli ve klasik çizginin dışında bir üründür. Açık alanların yanında kapalı alanlarda da kullanımı oldukça kolaydır. Ahşap ayakları ve örgülü sırt kısmı son derece şık bir görüntü sergilemektedir.

Ares Modeli

Dış mekanlarda kullanmak için özel bir sandalye arıyorsanız, Ares sandalye sizlere aradığınızı verecektir. Plastik yapısı uzun süre dayanıklı olmasını sağlar. Hem hafif hem de kolay taşınan sandalye, birbirinden farklı renk seçeneğiyle sunularak, tercih müşterilere bırakılmaktadır.

Bar Taburesi Çeşitleri

Evlerinizdeki Amerikan mutfaklarda ya da bar kısmında kullanmak üzere yüksek sandalyelere ihtiyacınız varsa, bahçe mobilyası olan contract modelleri, iroko bar sandalyesi, metal bar sandalyesi modellerini incelemelisiniz. Özel metal işlemeleri olan mobilya, hem kaliteli hem de uzun ömürlü olarak evlerinizde yer alacaktır.