hastane mobilyası

Hastane Mobilyası Modelleri

Hastane mobilyası kafeterya ve bekleme salonları, ev mobilyası, oda içi mobilyaları olarak görülmelidir. Tıbbi yataklar mobilya olarak adlandırılmamaktadır. Bu bekleme ve zaman geçirme alanlarında, ziyaretçilerinize konfor sağlarken, uygun fiyatlı ürünlere ulaşmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilir, müşteri memnuniyeti garantisiyle hizmet alabilirsiniz.

Model ve Renk Seçenekleri

Üretim aşamasında kaliteli ahşaplar, metaller ve farklı plakalar kullanılan mobilyalar, sandalye, koltuk, sehpa, kanepe olarak çeşitlenmektedir. Model ve renk seçeneği çokluğuyla hastane mobilyaları işletmemiz tarafından sunulmaktadır.

Dış ve İç Mekana Uygun

Kaliteli ve özel mobilyalar üreten firmamız, kafeterya alanlarında kullanılmak üzere, hem dış mekana hem iç mekana uygun ürünler sağlamaktadır. Dış mekandaki masaların uygun fiyatlı olmasının yanında yağmura ve güneşe dayanıklı olması da dikkat çekmektedir. Uzun süreli kullanım düşünenlerin, eskimeyen mobilya isteyenlerin işletmemizle iletişime geçmesi tavsiye edilir.

Tüm Hastane Mobilyası

Doktor odası önündeki bekleme alanları mutlaka mobilyayla değerlendirilmelidir. Hastalığı olan olmayan herkesin rahatı ve konforu düşünülerek, rahat ve kullanımı kolay koltukların ve sandalyelerin tercih edilmesi gerekir. Tüm hastaneye özel koltuklar ve sandalyeler almak istiyorsanız, firmamızı ziyaret edebilirsiniz.