döşemeli sandalye

Döşemeli Sandalye Modelleri 

Döşemeli yemek sandalyesi, estetik görünümün konfor ile buluştuğu ürünlerdir. Ev dekorasyonunda veya insanların güzel zaman geçirmek için gittiği cafe, restaurant, otel, coffee shop, alışveriş merkezi gibi işletmelerde, farklı tarzlarda karşımıza çıkmaktadır. Modern, vintage, nostaljik, klasik, endüstriyel, counrty, iskandinav gibi farklı tarzlarda tasarlanan tasarımlar, ileri teknoloji ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Döşemeli sandalyelerin gövdesi, ahşap veya metal olabilir. Doğal malzeme olan ahşap, sıcak görünümü ve dekoratif duruşu ile öne çıkmaktadır. Farklı cila uygulamaları ile aynı ürün farklı yerlerde farklı görünüme bürünebilir. Sipariş üzerine üretime alınan döşemeli yemek sandalyelerinde, eskitme, lake, altın varak, gümüş varak, ceviz cila, meşe cila uygulamaları talep edilebilir.

Döşeme için tercihe göre farklı türlerde deri veya kumaş kullanılabilir. Deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, şönil kartelaları arasından renk ve desen seçimi yapılabilir. Döşeme, tercihe göre düz veya kapitoneli olarak yapılabilir. Ürünün kullanılacağı yemek alanına göre hangisinin uygun olduğu konusunda bilgi isteyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve sandalyelerin toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.